“Bekaretimi Anneme İnat Olsun Diye Verdim” Diyen Seren Serengil Annesi ile Buzları Eritti: “Sen Benim…”

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2021

“Bekaretimi Anneme İnat Olsun Diye Verdim” Diyen Seren Serengil Annesi ile Buzları Eritti: “Sen Benim…”

Söylemezsem Olmaz’ın gözde yorumcusu Seren Serengil’in bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım herkesi şaşırttı. Ünlü sunucu annesi Nevin Serengil’e seslendiği o videoda bakın neler söyledi!

Ünlü Sunucu Bütün Sezon Boyunca Sağlık Problemleriyle Boğuştu!

Geçirdiği mide ameliyatlarından sonra bir türlü eski sağlığına kavuşamayan Seren Serengil, geçtiğimiz kış boyunca sağlık problemleriyle boğuştu. Son olarak Söylemezsem Olmaz’ın sezon finalinden birkaç gün önce sancıları sebebiyle hastaneye kaldırılan ünlü sunucu, safra kesesinde taş olduğu gerekçesiyle gözetim altına alındı. Acilen ameliyat olması gereken Serengil, ne yazık ki sağlık koşulları el vermediği için ameliyata alınamadı.

Tatil Seren Serengil’e Yaradı!

blank

Ertesi gün hastaneden çıkarak stüdyoya gelen ve sunucu koltuğuna oturan Seren Serengil, bir süre sağlığını toplayıp daha sonra bıçak altına yatacağı haberini verdi. Program sezon finali yapar yapmaz soluğu Fethiye’de alan Seren Serengil, bir süre otelde kalıp restorasyonu tamamlanır tamamlanmaz yatına geçti.

Sonunda Sağlığına Kavuştu

blank

Uzun bir süre tatilin tadını çıkaran ünlü sunucuya sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve arkadaşı eşlik etti. Özel beslenme düzeni ve bol dinlenme sayesinde sağlık anlamında ilerleme kaydeden gözde yorumcu, eylül ayının başlarında İstanbul’a dönerek safra kesesi ameliyatı için bıçak altına yattı. Ameliyatı sorunsuz tamamlanan Serengil’e hastanede olduğu süre boyunca annesi Nevin Serengil refakat etti.

Anne Kız Arasındaki Buzlar Eridi

blank

Kızına bebekler gibi bakan Nevin Serengil ve kızı Seren Serengil arasındaki buzlar da böylece erimiş oldu. Malum geçen sezon Seren Serengil Söylemezsem Olmaz’ın bir bölümünde annesi ve ablası hakkında sert çıkışlar yapmıştı. Ancak bu sağlık durumunun da etkisiyle anne kız arasındaki o mesafeden eser kalmadı.

O Paylaşım Herkesi Duygulandırdı

Ünlü sunucu Seren Serengil’in bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ise takipçilerini hem şaşırttı hem de duygulandırdı. Annesi Nevin Serengil’in doğum gününü kutlamak için paylaştığı o videoda, Seren Serengil’in annesini ne kadar çok sevdiğine ve onun da kendisini çok sevdiğini bildiğine dair cümleler yer aldı. Bakalım anne kızın bu tatlı ilişkisi daha da iyileşerek sürmeye devam edecek mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz