Masterchef’in Sempatik Jürisi Danilo Zanna’dan Manidar Paylaşım: Ayrılık Acısı Yeni Yeni Çıkıyor!

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2021

Masterchef’in Sempatik Jürisi Danilo Zanna’dan Manidar Paylaşım: Ayrılık Acısı Yeni Yeni Çıkıyor!

Ekranların sevilen yarışması Masterchef;’in yeni sezonu bomba gibi başladı, öyle de devam ediyor. Ancak jürilerin özel hayatları zaman zaman Masterchef’ten daha da öne çıkıyor. Özel hayatı en çok konuşulan şef ise şu sıralar Danilo Zanna oluyor!

Yeni Sezonda Şeflerin Yarışmada Yer Almayacağı Söyleniyordu

Masterchef’in ilk fragmanına kadar izleyicilerin kafası bir hayli karışıktı. Çünkü yarışmanın sembolü haline gelen üç şefin yeni sezonda jüri koltuğunda oturmayacağına dair dedikodular vardı. İlk olarak Mehmet Yalçınkaya’nın geçen yılki ifşa skandalından sonra keyfinin kaçtığı, bu yüzden yeni sezonda Masterchef jürisinde yer almayacağı konuşuldu.

blank

Ardından ise Somer Sivrioğlu’nun pandemi sebebiyle yeni sezonda Türkiye’ye gelemeyeceği bu sebeple de Masterchef’in jüri kadrosunda yer alamayacağı iddia edildi. Malum temmuz ayına kadar kısmı yasaklar ve süreli kısıtlamalar devam etti.

blank

Son olarak ise Danilo Zanna’nın oynadığı reklam filmlerinden iyi para kazandığı bu sebeple de yeni sezonda programda yer almayacağı konuşuldu. Malum sempatik şefimiz pandemi sürecinde güzel para kazanmış, yazı ise ailesiyle birlikte yat tatilinde geçirmişti.

Ancak Dedikodular Asılsız Çıktı

blank

Ancak ilk fragmanla birlikte durumların hiç de söylendiği gibi olmadığı anlaşıldı. Yarışmanın sembolü haline gelen üç şef, yeni sezonda da bir araya gelerek seyirci karşısına çıktı. Yarışmada her şey yolunda gitti, ancak Danilo şefin özel hayatı ayrılıkla sarsıldı.

Danilo Şefin Ayrılığı Yarışmaya Damga Vurdu

blank

Yaz boyunca mutlu aile tablosuna hayran kaldığımız Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek, geçtiğimiz aylarda ayrılık kararı aldı. Her ikisinin de aynı mesajı sosyal medya hesaplarında paylaşmasının ardından Danilo Zanna evden ayrıldı ve oğlu Zeno Tibet’e yakın olabilmek için Etiler’de yeni bir ev tuttu.

O Paylaşım Gösterdi Ki Ayrılığı Yeni Yeni Hissetmeye Başladı

blank

Bu ayrılıktan çok da etkilenmemiş gibi görünen başarılı şefin bugünkü paylaşımı, durumun pek de öyle olmadığını gösterdi. “Bir gün güneşin altında oturacaksın ve çok da kötü hissetmeyeceksin” notunu sosyal medya hesabında yayınlayan Danilo Zanna, belli ki ayrılık acısını yeni yeni tatmaya başladı. Umuyoruz ki sempatik şefimiz bu zor günleri en kolay şekilde atlatır.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz