Eşiyle Aralarının Bozuk Olduğu İddialarıyla Gündeme Gelen Burcu Biricik Bakın Kimi Öpücüklere Boğarken Görüntülendi!

Aleyna

Haberler

5 Kasım 2021

Eşiyle Aralarının Bozuk Olduğu İddialarıyla Gündeme Gelen Burcu Biricik Bakın Kimi Öpücüklere Boğarken Görüntülendi!

Burcu Biricik, uzun yıllardır ekranlarda olan bir isim. Güzel oyuncu bu zamana kadar pek çok yapımda yer alsa da en büyük çıkışını Camdaki Kız dizisi ile yaptı. Hanım hanımcık halleri ve sakin tavırları ile mükemmel bir oyunculuk sergileyen Burcu Biricik, iş hayatında böylesine başarılı olsa da özel hayatında durumlar pek de iyi ilerlemiyor gibi. Son zamanlarda eşi ile evliliğinde sorun yaşadığına dair haberlerle magazin gündemine gelen Burcu Biricik, geçtiğimiz saatlerde ortaya çıkan bir fotoğrafıyla görenleri oldukça şaşırttı. İşte ünlü oyuncunun öpücüklere boğduğu o isim!

Ortalığı Kasıp Kavurdu!

Camdaki Kız dizisi, gerçekten son zamanların en popüler dizilerinden biri oldu. Reyting rekorları kıran ve milyonlarca insanı ekran başına kilitleyen bu sarsıcı yapım, daha uzun bir süre ekranlarda olacak gibi görünüyor. Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından uyarlanan bu kaliteli yapım, işlediği konunun yanı sıra başarılı oyuncu kadrosuyla da büyük bir beğeni toplamayı başardı.

Dizinin oyuncuları; kamera önünde oldukça başarılı bir iş çıkarırken, kamera arkasında da epeyce eğleniyorlar. Bu anları sosyal medya hesaplarından paylaşan oyuncular, birbirleriyle de epeyce iyi anlaşıyorlar. Setin en eğlenceli isimlerinden biri olan Enis Arıkan, bir yandan dram türünde ne kadar başarılı bir oyunculuk sergilediğini gösterirken bir yandan da setin en eğlenceli isimlerinden biri olmayı başarıyor.

Set ile ilgili olarak bol bol paylaşım yapan yakışıklı oyuncu geçtiğimiz saatlerde bu paylaşımlarının arasına bir yenisini daha ekledi ve görenleri şaşırttı. İşte Burcu Biricik’in de içinde olduğu o kare!

Öpücüklere Doyamadı!

Enis Arıkan geçtiğimiz saatlerde set arkadaşları Devrim Yakut ve Burcu Biricik ile olan bu fotoğraflarını paylaştı ve dikkatleri üzerine çekti. Burcu Biricik’in Devrim Yakut’u öpücüklere boğması ise gözlerden kaçmadı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz