Okan Kurt’un Koronavirüs Kapması Demet Akalın’ın Dostluklarını Zedeledi: “Keşke Çevremde Kimse Kalmasa!”

Aleyna

Haberler

11 Şubat 2021

Okan Kurt’un Koronavirüs Kapması Demet Akalın’ın Dostluklarını Zedeledi: “Keşke Çevremde Kimse Kalmasa!”

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bugünlerde oldukça isyankar. Eşi Okan Kurt’un Koronavirüs testi pozitif çıktıktan sonra kendisini 3 saat geç arayan yakın arkadaşı Esra Balamir’e gönül koyan Demet Akalın anlaşılan Esra Balamir’le arasını düzeltmek istemiyor.

Bugün takipçisinin “Çevrende kimse kalmadı!” yorumuna sessiz kalmayan Demet Akalın “Keşke kalmasa, en güzeli!” yanıtını verdi. Demet Akalın’ın tek gönül koyduğu kişi Esra Balamir değil galiba!

Okan Kurt’un Koronavirüs Testi Pozitif!

blank

Demet Akalın’ın eşi Okan Kurt’un Koronavirüs testi pozitif çıkınca ortalık karıştı! Star TV’de Alişan’la birlikte sabah programı sunan Demet Akalın’ın Koronavirüs testi negatif çıkmış olsa da, tedbir amaçlı 5 gün evinde izole olacak ve programı Alişan yalnız sunacak.

Geçtiğimiz hafta Demet Akalın, kızı Hira için Koronavirüs yokmuşcasına büyük bir doğum günü partisi düzenlenmişti. Sosyal mesafe ve maskenin önemsenmediği partinin faturası Okan Kurt’a kesildi! Umarız o partiden virüs kapan başkaları da olmamıştır.

Ancak Okan Kurt’un Koronavirüs kapması Demet Akalın’ın arkadaşlık ilişkilerini zedeledi! En yakın arkadaşı Esra Balamir’le araları bozuldu.

Esra Balamir’le Küstü!

Esra Balamir ve Demet Akalın’ın ne kadar yakın arkadaş olduğunu anlatmaya gerek yok. Uzun yıllardır aralarından su sızmayan ikilinin arasına “Koronavirüs” girdi!

blank

Demet Akalın, Eşi Okan Kurt’un Koronavirüs testi pozitif çıkınca arkadaşlarından özellikle de yakın dostlarından telefon bekledi. Ancak Esra Balamir’den beklediği telefon 3 saat geç gelince, arkadaşına küstü ve Instagram’dan takip etmeyi bıraktı. Bununla da yetinmedi ve story atarak isyanını dile getirdi!

blank

Esra Balamir, dün Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına bağlanıp hatalı olduğunu kabul etse de, Demet Akalın’ın siniri yatışmış gibi durmuyor.

“Çevrende Kimse Kalmadı!”

Bu sözler dün akşam Demet Akalın’ın paylaştığı gönderiye gelen bir yorum. Yakın arkadaşı Esra Balamir’e gönül koyan ve barışmak istemediğini belli eden Demet Akalın’a takipçilerinden tepki geldi.

blank

Bu tepkilerden biri de “Ayy ben şok! Esra’yla da küsmüş. Özlem Yıldız’la da küstü. Kim kaldı çevresinde? Kocaman bir HİÇ!” yorumu oldu. Kendisine gelen yoruma sessiz kalmayan Demet Akalın “Ayy keşke kalmasa, en güzeli” diyerek yanıt verdi.

Bu cevabından sadece Esra Balamir’le değil, başka arkadaşlarıyla da arasının açıldığını ve barışmak istemediğini anlıyoruz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz