Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari, Doğum Sonrası Bebeği Müjgan’ı İlk Kez Paylaştı!

Aleyna

ATV

30 Kasım 2020

Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su Ayşecan Tatari, Doğum Sonrası Bebeği Müjgan’ı İlk Kez Paylaştı!

2000’li yılların efsane dizisi Çocuklar Duymasın’ın Duygu’su olarak hayatımıza giren Ayşecan Tatari, 4 sezon boyunca Çocuklar Duymasın’da evin kızı Duygu rolünü üstlendi! Daha sonralarında televizyon ya da beyaz perdede göremediğimiz Ayşacan Tatari, geçtiğimiz Ekim ayında anne olmuştu!

En Önemli Aşkı Tiyatro!

Ayşecan Tatari çocuklar duymasın

Bir dönemin en çok tanınan çocuk oyuncularından olan Ayşecan Tatari, Çocuklar Duymasın dizisinin final vermesinin ardından oyunculuk eğitimi için Amerika’ya gitmişti. Amerika’nın önde gelen oyunculuk akademilerinden olan Stella Adler Studio of Acting’de eğitimini tamamlayan Ayşecan Tatari, Türkiye’ye dönmüş ve özel bir tiyatroda katılmıştı. Ardından da İstanbul Büyükşehir Belediye Tiyatrosunda çeşitli oyunlara katılmaya devam etti.

Edip Tepeli ile Meslektaşlar!

Ayşecan Tatari gibi oyuncu olan Edip Tepeli’de İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuş başarılı bir oyuncu. Şehir Tiyatroları’nda oyunculuk eğitimi de alan Edip Tepeli’nin, ilk deneyimi 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura isimli dizide rol alması oldu. Bu dizinin ardından pek çok yapımda rol almaya devam etti! Son olarak Sefirin Kızı dizisinde Kavruk Ömer karakteriyle sevenleriyle buluşmaya devam ediyor!

New York’ta Evlendiler!

Tiyatro sevdalısı çift, bir süre beraberlik yaşadıktan sonra 2017 yılında New York’ta evlendiler ve düğünün ardından da Türkiye’ye dönerek Bodrum’a yerleştiler.

Hayatlarına Bodrum’da şehir hayatından uzak bir tatil beldesinde geçiren çift geçtiğimiz ay, kızlarını kucaklarına aldılar. Müjgan ismini verdikleri bebeklerini, Ayşecan Tatari ve Edip Tepeli sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmal etmediler:

Ayşecan Tatari, ilk aile pozunu sevenleriyle “Merhaba Dünya” açıklamasıyla paylaşırken, eşi Edip Tepeli “Kalbim Ege’de doğdu…” diyerek paylaştı.

Yeni Paylaşımlar Gelmeye Devam Ediyor!

Ayşecan Tatari ve Edip Tepeli, kızları Müjgan’ın birinci ayı için gönderi paylaşmayı ihmal etmediler. İşte o yürek ısıtan paylaşımlar:

Şu tatlılığa bakar mısınız?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz