Babam Olmadı Diyen Eski Survivor Barış Murat Yağcı’dan İtiraf: Bu Cümleler Duyanların Gözlerini Doldurdu

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Babam Olmadı Diyen Eski Survivor Barış Murat Yağcı’dan İtiraf: Bu Cümleler Duyanların Gözlerini Doldurdu

Exxen’de yayınlanan Katarsis programının yeni konuğu Murat Yağcı programda oldukça samimi itiraflarda ve paylaşımlarda bulundu. Geçmişine ve hayatına dair paylaştığı özel durumlar birçok izleyiciyi duygulandırdı. İşte Murat Yağcı’nın aile hayatına dair paylaşımı ve bunun etkileri!

Basketbolla Başlayan Kariyer Hayatı

1991 yılında İzmir Alaçatı’da dünyaya gelen Murat Yağcı Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünü tamamladıktan sonra ayrıca Anadolu Üniversitesi Spor Yönetimi bölümünde de eğitimini sürdürdü. Henüz 12 yaşındayken Efes Pilsen Spor Kulübüne transfer olan Yağcı, yaşadığı bir sağlık sorunu yüzünden basketbol hayatına veda eder. Daha sonra En İyi Foto Model seçilmesinin ardından bir süre modellik yapar. Bir süre yurt dışında yaşayan Murat Yağcı annesinin kanser olduğunu öğrendikten sonra yeniden ülkeye döner. Bu arada oyunculuk eğitimi alan Yağcı ilk olarak Kocamın Ailesi dizisi ile kariyerine adım atar.

Benim Babam Olmadı

Survivor yarışmasına ünlüler grubundan katılan Murat Yağcı bu yarışma sayesinde sık sık hayatından kesitlerle gündeme gelmişti. Hatta kendisinin de yarışmadan çok şey öğrendiğini ve geçmişindeki eksiklikleri gördüğünü itiraf etmişti. Ünlü oyuncu yaptığı bir açıklamada “Gerçek yaşantımda kimse beni eleştirmedi, herkes olumlu şeyler söylediği için gerçek kimliğimi bulamadım. Bu yarışma sayesinde, beni eleştiren insanlar sayesinde gerçek kimliğimi buldum.” demişti.

blank

Survivor’dan bu yana gündemden düşmeyen Barış Murat Yağcı, EXXEN’ de yayınlanan Katarsis programına konuk oldu. Ve burada da sevenlerini duygulandıran hatta hüzünlendiren açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu programda “Annemle büyüdüm, baba bende bir yaşa kadar olmadı. Bu konuyla alakalı hiçbir zaman isyan etmedim. Annem beni bir abla, baba ve anne gibi büyüttü.” dedi.

Ben Sevdiğimi Söyleyemem

Geçmişte yaşadıklarından ve aile hayatından bu şekilde bahseden Murat Yağcı bugünkü haline dair de yorumlarda bulundu. Özellikle yakın ve ikili ilişkileri için nasıl olduğunu şu ifadelerle açıkladı: “İlişkilerimde sevdiğimi söylemem. Öperken bile muck muck hadi görüşürüz bay bay.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz