Can Yaman ve İtalyan Sevgilinin Son Cevabı: Oradan Mutsuz Gibi mi Görünüyoruz?

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Can Yaman ve İtalyan Sevgilinin Son Cevabı: Oradan Mutsuz Gibi mi Görünüyoruz?

Erkenci Kuş dizisi ile birlikte kariyerinde zirveye doğru ilerlemeye devam eden Can Yaman dizinin İtalya’da gördüğü büyük hayran kitlesi sayesinde daha da tanınır oldu. Ama ünlü oyuncu için İtalya sadece iş hayatını değil özel hayatını da değiştirdi. İşte Can Yaman’ın İtalyan sevgilisi Diletta Deotta ile ilişkisinde son durum!

Tehlikeli Çift Çıkışı

Can Yaman hem Türk hem de İtalyan magazin dünyasında işinin yanı sıra ilişkisi ile de gündemde kalmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile bir ilişki yaşadıklarını açıklayan ünlü oyuncunun paylaşımı dakikalar içerisinde 500 binden fazla beğeni almıştı. Yakışıklı oyuncu Diletta ile fotoğrafını “Tehlikeli çift” notuyla paylaşmıştı.

Her Şey Çok Hızlı Giderken…

İlişkileri kısa sürede ilerleyen ve daha fazla yakınlaşan ikili için evlilik iddiaları bile konuşulmaya başlamıştı. Hatta Can Yaman’ın Diletta Leotta’nın ailesi ile tanıştığı fotoğraflar dahi yayınlandı. İkilinin ilişkilerinin hızla bu noktaya gelmesi herkesi şaşırtırken bir anda Diletta’nın bir fotoğrafı İtalyan magazinine bomba gibi düştü. Diletta Leotta’nın İtalya’nın ünlü iş insanı Ryan Friedkin ile dudak dudağa öpüştüğü fotoğraf bir anda her şeyi karıştırıvermişti. Tam da o dönemlerde Can Yaman’ın Türkiye’de olması ikilinin ilişkilerinin başladığı gibi hızla bittiği şeklinde yorumlanmıştı.

Aşk Her Şeyi Affeder mi?

Ardından yakışıklı oyuncu Can Yaman bu durumu görmezden gelerek sevgilisi ile kaldığı yerden ilişkisini yaşamayı sürdürdü. Hatta kısa bir süre sonra Diletta Leotta ile birlikte yer aldığı bir kareyi Instagram hesabından paylaştı. İlişkileri ve Diletta hakkında yapılan yorumlar ve konuşulan söylentilere karşı yaptığı bu fotoğrafla adeta herkese bir mesaj vermiş oldu. Ünlü oyuncunun mesajı açıkça “Birlikteyiz, mutluyuz” mesajıydı.

Eski Sevgili Kriz Olamadı

Diletta Leotta da ortaya çıkan bu fotoğrafla ilgili sevgilisi Can Yaman’a bir açıklama yaptı elbette. Ünlü spiker “O fotoğraflar eski. Seninle birlikteyim diye yeni yayınladılar. O ilişkim varken sen zaten yoktun” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Bunun ardından ikili Como Gölünde tatil yaparak bu gergin zamanları geride bırakmaya karar verdiler. Can Yaman’ın bugün yayınladığı story de her şeyi yolunda olduğunun ispatı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz