Cemre’nin Cinayet Genleri Çalışmaya Devam Ediyor: Evin Tek Masumu Mert’ten Büyük Şok! Kağıt Ev 7. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Cemre’nin Cinayet Genleri Çalışmaya Devam Ediyor: Evin Tek Masumu Mert’ten Büyük Şok! Kağıt Ev 7. Bölüm Fragmanı

Başrollerinde Erdal Beşikçiler ve Nur Fettahoğlu’nun yer aldığı Kağıt Ev dizisinde İnci’nin ölümüne dair sırların ortaya çıkmasına biraz daha yaklaşılıyor. Çocuklarını korumak için hiç istemedikleri şeyleri yapmak zorunda kalan Aylin ve Ciha niçin işler gittikçe daha çok zorlaşıyor.

Kağıt Ev 6. Bölümde Neler Olmuştu?

Geçtiğimiz hafta oğulları Mert’i kurtarmak için birlikte hareket eden Cihan ve Aylin için işler daha da zorlaşmaya başladı. Cemre ise her ikisinin de sabrını zorlamaya devam eder. Bu dönem çocuklarını koruyabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapan Cihan ve Aylin için adeta büyük bir sınavdır. Diğer yandan Aylin kızı Cemre’nin yaşadığı sorunların cinayet suçlusu olan kendi babasının genlerinden kaynaklandığını anlamıştır. Babasını hayatından çıkarmıştır ama Cemre ona babasının kabusunu yaşatmaya devam etmektedir.

Mert’in Büyük Hayal Kırıklığı

Bu arada sevdiği kızı kaybettiği için hayatının en zor günlerini yaşayan Mert ayrıca çok sevdiği ailesinin nasıl bir vahşete ortak olduklarını öğrenir ve büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Bunu öğrenerek büyük bir şok yaşayan Mert ailesinden intikam almaya karar verir. Bu intikamdan ve Mert’in bu durumundan ise en çok Cemre mutlu olmaktadır.

Kağıt Ev 7. Bölüm Fragmanı

Ailesinden intikam almaya karar veren Mert tüm suçu kendi üzerine alarak anne ve babasının canını yakmak ister. Mert’in bu itirafını duyan Cemre anında “İnci’yi abim öldürmüş” diyerek suçu abisine atmıştır bile. Bunun üzerine Cihan ve Mert gözaltına alınırlar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz