Ferda’dan Şok Eden İtiraf: Ben Seni Öldürecek Kadar Çok Seviyorum! İşler Yine Karışıyor: Akrep 24. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

28 Mayıs 2021

Ferda’dan Şok Eden İtiraf: Ben Seni Öldürecek Kadar Çok Seviyorum! İşler Yine Karışıyor: Akrep 24. Bölüm Fragmanı

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Akrep’te işler iyice karışıyor. Seyirciden büyük ilgi gören dizi bu hafta 24. bölümü ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Akrep Dizisinin Konusu Nedir?

Perihan Emgen, kızı, torunları ve pek de sevmediği damadı ile aynı evde lüks bir hayat yaşamaktadır. Bir gece karakoldan bir telefon gelir ve Emgen malikanesinde hayat alt-üst olur. O telefon, Perihan Emgen’in kızı Berna’nın cesedinin bulunduğunu haber vermektedir. Bu haberin ardından Emgen malikanesine ve Emgen’lerin hayatına bomba gibi düşen Ferda, Perihan’ın henüz bebekken terkettiği kızı ve Perihan’ın damadının da sevgilisidir. Ferda yaşadığı mahallede küçük bir kuaför dükkanı sahibidir ve sahip olduğundan daha fazlasının peşindedir. Amacı bütün varlığına ve hayatına ortak olarak annesinden bırakıp gidişinin intikamını almaktır.

23. Bölümde Neler Yaşandı?

blank

Efe hastanede ölüm kalım mücadelesi verirken Ahmet’in derdi, Efe’yi üzerine salanın kim olduğunu öğrenmektir. Ahmet sorusunun cevabını almak için Ferda’yı sıkıştırırken Merve de Efe’nin başına gelenlerden ötürü Ferda ve Perihan’ı suçlar. Perihan ve Ferda birlik olup Anmet’i öldürmek için kusursuz bir plan yaparlar. Perihan, Ferda’ya bir zehir vererek, Ahmet’e içirmesini tembihler. Böylece geride hiçbir iz bırakmadan Ahmet’i öldürebileceklerdir. Bu sırada Ayşem, Aras’ın evlilik teklifini kabul eder. İkilinin evlilik hazırlıkları sürerken Duru iyice çıkmaza girer. Torununun bu haline dayanamayan Peihan, ona bu evliliğin olmayacağına dair söz verir. Ferda, Ayşem’i bu evlilikten vazgeçirmek için çabalarken, Ahmet ise evlenmeleri için ısrarcı davranır. Ferda ilk defa annesine içini açar, böylece anne-kız içlerinde yarım kalanları birlikte tamamlamak için harekete geçer. Bu hamle anne-kız arasındaki bağı daha da kuvvetlendirir.

24. Bölümde Seyirciyi Neler Bekliyor?

Perihan pes etmemeye kararlıdır. Ahmet, Ayşem’i evlenmesi için teşvik eder. Ferda amacını gerçekleştirip Ahmet’e zehiri içirir ancak hemen ardından pişman olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz