Bahar Candan Hakkında Söylenenlere İsyan Etti: “Benim IQ’m 96 Amerika Ortalamasının Üstünde”

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Bahar Candan Hakkında Söylenenlere İsyan Etti: “Benim IQ’m 96 Amerika Ortalamasının Üstünde”

İşte Benim Stilim yarışmasıyla ünlenen Bahar Candan ünlü youtuber Berkcan Güven’in programına katıldı. Berkcan Güven’in sorularını yanıtlayan ünlü isim hakkında söylenenleri dile getirerek IQ seviyesini söyledi.

bahar candan

17 Şubat 1998 doğumlu fenomen isim İstanbul doğumlu. Kardeşi Nihal Candan ile katıldıkları İşte Benim Stilim yarışmasında ünlenen Bahar Candan, sıra dışı tavırları ve kendine has tarzı ile Türkiye’nin en dikkat çeken isimlerinden biri. Yardımcı Doçent Doktor Hakan Candan’ın kızı olan Bahar Candan, hukuk fakültesinde eğitimine devam ediyor.

bahar candan

İşte Benim Stilim ile üne kavuşan fenomen isim her söylemiyle olay oluyor. Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanan Bahar Candan Dondurma Gibisin ve Dom Pérignon adlı iki şarkı çıkarmıştı.

“Zeki Olduğuma Eminim”

Ünlü youtuber Berkcan Güven’in kanalına katılan Bahar Candan kendi ile ilgili merak edilenleri yanıtladı. Berkcan Güven’in “Bahar Candan’a dışardan baktığımızda ilk gördüğümüz bir savunma mekanizması mı, Bahar’ın altında daha derin bir kişilik var mı?” sorusuna veren Candan IQ seviyesini söyledi.

bahar candan

Bahar Candan bu soruya “Benim IQ’m 96, Amerika ortalamasının üstünde” diye cevap verdi. Sözlerine “Türkiye’de ne kadar bilmiyorum, Türkiye’deki ortalamalar çok net olmuyor o yüzden Amerika için konuşuyorum” diye devam eden fenomen isim “Ben zeki olduğuma eminim” diye de ekledi.

bahar candan

Kendisine “Sen çok salaksın senden nefret ediyorum” diyen birinin olmadığını söyleyen Bahar Candan, en çok kırıldığı şeyin insanların ona “Sen aslında çok zekisin” demesi olduğunu söyledi. İnsanların aslında demesine çok takıldığını dile getiren Bahar Candan ” Ben zekiyim zaten” diye yanıt verdi.

Saldırıya Uğramıştı

bahar candan

Bahar Candan geçtiğimiz günlerde Uludağ’da bir partide saldırıya uğramıştı. Partide tanımadığı birinin “Sen ve tipini beğenmiyorum” diyerek Bahar Candan’ı darp etmesi üzerine fenomen isim hastaneye kaldırıldı. Kesici bir şeyle yüzüne saldırılan Bahar Candan’ın yüzüne dikiş atıldı. Hayranlarını çok endişelendiren Bahar Candan’ın durumu iyi. Tekrar çok geçmiş olsun diyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz