Dalga mı Geçiyorsun Sen Ruh Hastası! Arda Turan-Berkay Tartışması Söylemezsem Olmaz’da Tansiyonu Yükseltti

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Dalga mı Geçiyorsun Sen Ruh Hastası! Arda Turan-Berkay Tartışması Söylemezsem Olmaz’da Tansiyonu Yükseltti

Şarkıcı Berkay Şahin eşi Özlem Ada Şahin’e cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla Arda Turan ile davalık olmuştu. Bu iddialar sebebiyle yargılanan Arda Turan’ın beraat etmesine hüküm verilmişti. Beraate yönelik bozma kararı verilmesi ardından dava yeniden yargıya taşındı. Söylemezsem Olmaz’da gündem olan bu olay ise tansiyonu yükseltti.

Arda Turan ve Berkay Şahin arasında sular durulmuyor. Yaklaşık iki yıl önce Emirgan’daki bir mekanda Arda Turan ile Berkay Şahin büyük bir kavgaya tutuşmuştu. İddialara göre Arda Turan, Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e “Evli olmasam seni kaçırmazdım çok güzel kızsın” diyerek cinsel tacizde bulunmuştu.

blank

Özlem Ada Şahin’in durumu eşi Berkay’a söylemesi ise kıyameti koparmıştı. O gece büyük bir kavgaya tutuşan Arda Turan, Berkay Şahin’nin burnunu kırmıştı. O gece Berkay Şahin ve eşi apar topar hastaneye gitmişti. Arda Turan ise belli bir süre sonra belinde silahla Berkay Şahin’in bulunduğu hastaneye gitmişti. Berkay Şahin ile hastanede konuşan Arda Turan getirdiği silahı masanın üzerine koyarak Berkay Şahin’e “Bana inanmıyorsan bu silahla istediğini yapabilirsin” demesi çok konuşulmuştu. Bir süre sonra arası iyice gerilen ikilinin tansiyonu iyice yükselmişti ve Arda Turan silahı eline alarak yere ateş etmişti.

blank

Bu olaylar üzerine Berkay sosyal medyadan açıklama yaparak tüm hukuki yollara başvuracağını dile getirmiş ve ünlü futbolcuya dava açmıştı. Yıldız şarkıcı “Arda’nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var” demişti.

Bu Olayın Tekrar Gündeme Gelmesi Söylemezsem Olmazı Karıştırdı

Bu durumu tartışan Söylemezsem Olmaz ekibi arasındaki tansiyon iyice yükseldi. Berkay Şahin’in Caner Erkin’in eşi Asena Erkin ile yaşadıkları gündeme gelince Bircan Bali ve Arto tartışmaya başladı. Seren Serengil’in Özlem Ada Şahin’i koruması ise dikkat çekti.

Arda Caner’in İntikamını Mı Aldı?

blank

Berkay Şahin ve Arda Turan arasındaki gerilim, Berkay ile futbolcu Caner Erkin’in eski eşi Asena’nın arasında geçen bebek olayını akıllara getirmişti. 2013 yılında Berkay, Caner Erkin’in o dönem evli olduğu Asena Erkin ile Akmerkez’in bebek odasından çıkarken gazetecilere yakalanmıştı. Asena Erkin’in Caner Erkin’i Berkay ile aldattığı öne sürülünce ikili evliliğini bitirmişti. Arda Turan ve Berkay Şahin’in arasında yaşanılan bu gerilim de “Arda Caner’in intikamını aldı” şeklinde yorumlanmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz