O Fotoğraftaki Gizli Ayrıntı Olay Oldu! Can Yaman İtalyan Sevgilisine Alyansı Takmış Bile

Beyza S.

Haberler

8 Nisan 2021

O Fotoğraftaki Gizli Ayrıntı Olay Oldu! Can Yaman İtalyan Sevgilisine Alyansı Takmış Bile

Bir süredir İtalya’da olan Can Yaman, İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile dolu dizgin bir aşka başladı. Adım adım evlilik yolunda ilerleyen ünlü çiftimizden gelen fotoğraf ise sosyal medyaya bomba gibi düştü.

can yaman diletta leotta

Türkiye’nin en popüler erkek oyuncularından olan Can Yaman bir süredir İtalya’yı fethetmekle meşgul. Ünü ülke sınırlarını aşan yakışıklı oyuncu bir reklam çekimi için İtalya’ya gidince hayatı komple değişti. İtalya’da çok popüler olan Can Yaman, İtalya’nın en güzel kadınlarından biri olan ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşamaya başladı. İlişkilerine tam gaz devam eden ünlü çiftimiz evlilik yoluna girdi bile.

Şeytan Ayrıntıda Gizli

Diletta Leotta ve Can Yaman çifti sosyal medyaya attıkları her fotoğraf ile olay oluyor. En son evinden bir fotoğraf paylaşan Diletta’nın fotoğrafındaki bir detay herkesin dikkatini çekti. Yaklaşık dört aydır Can Yaman ile birlikte olan ünlü ismin parmağındaki alyans gündeme bomba gibi düştü.

Adını Göklere Yazdı

can yaman diletta leotta

Can Yaman kısa bir süre içinde sevgilisi Diletta’ya evlenme teklifi etti. Bir uçağın arkasına “Diletta benimle evlenir misin? Seni çok seviyorum” yazan Can Yaman’ın bu sürprizi çok konuşulmuştu. Hızlı bir sürede evlilik yoluna giren ünlü çiftimiz hakkında hamilelik dedikoduları çıksa da henüz ikiliden bir açıklama gelmedi.

Can Yaman ve Diletta Leotta’nın Aşk Yuvası

Diletta Leotta’ya romantik bir şekilde evlenme teklifi eden Can Yaman, geçtiğimiz günlerde ünlü spikerin annesi ile de tanıştı. Beraber aynı evde yaşamaya başlayan çiftimizin evlerinden verdikleri mutluluk pozu olay olmuştu. Ünlü çiftin Sicilya’da nikah masasına oturacağı söyleniyor.

can yaman diletta leotta

İtalyan dizisi Sandokan için sıkı bir şekilde çalışan Can Yaman, aşkta da kariyerde de kazandı. Yakışıklı oyuncu İtalya’da kalıcı olacak gibi görünüyor. Sandokan’da başrol oynayacak olan yakışıklı oyuncu bölüm başına tam 100 bin euro alacak.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz