Mavi’nin Hamilelik Sinyalleri Ortalığı Karıştırdı! Oğlumu Alıp Götürdü Yılan: Sefirin Kızı’nın 48. Bölüm Fragmanı

Aleyna

Haberler

9 Nisan 2021

Mavi’nin Hamilelik Sinyalleri Ortalığı Karıştırdı! Oğlumu Alıp Götürdü Yılan: Sefirin Kızı’nın 48. Bölüm Fragmanı

Türkiye’nin en sevilen dizisi Sefirin Kızı’nda yine tansiyon yüksek. Mavi’nin hamile olduğunu duyan Halise hemen harekete geçti. Mavi’nin bu haber üzerine ne yapacağı ise merak konusu. Sefirin Kızı’nın yeni bölümünden ilk ayrıntılar karşınızda.

sefirin kızı

Türkiye’nin en popüler dizilerinden biri olan Sefirin Kızı ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Reyting listelerini altüst eden ünlü dizi, birbirinden heyecanlı bölümleriyle her pazartesi olay oluyor. Başrollerinde Engin Akyürek, Tuba Büyüküstün, Edip Tepeli, Beren Gençalp, Cemre Öktem, Hivda Zizan Alp gibi isimlerin olduğu fenomen dizi Neslihan Atagül’ün ayrılması üzerine biraz sarsılmış olsa da yine de binlerce hayrana sahip.

Önceki Bölümde Neler Oldu?

Sancar, Kavruk’u kurtarabilmek için artık her şeyi göz aldı. Kavruk’un verdiği mücadele ile uğraşan Sancar bir de Mavi’nin başına gelenleri öğrenince mahvoldu. Mavi’nin kendisini kurtarmak için aldığı riski öğrenen Sancar kendini bambaşka bir çatışmanın içinde buldu.

sefirin kızı

Zehra ise Kavruk’un başına gelenleri duyunca yıkıldı. Halise’nin tavırlarına rağmen dimdik bir duruş sergileyen Zehra, yine Sancar’ın desteğine sığındı.

sefirin kızı

Sözünün dinlenmediğini gören Halise ise iyice çılgına döndü. Çocuklarının onu dinlemeden aldığı kararlara sinirlenen Halise hem gözünü hem de yüreğini karattı.

sefirin kızı

Sancar’ın planı karşısında gücünü kaybeden Sedat ise şeytanın bile aklına gelmeyecek bir plan için hazırlanmaya başladı. Konaktaki mutlu başlayan organizasyon ise gizli kalması gereken sırları açığa çıkardı.

Yeni Bölümde Bizi Neler Bekliyor?

Mavi neden doktorda? “Sancar hemen yanma gel ne olur ben doktorun yanındayım” yardım çığlığı mı? Hep beraber göreceğiz.

Benzer Haberler

Betl 10 Nisan 2021

Heyecanla her hafta pazartesi gününü bekliyoruz

Yorum Yaz