Bahar’a Şok Eden Cevap: Kızınızı Kurtaramayacaksınız! Masumiyet 12. Bölüm Fragmanı

Aleyna

FOX

11 Mayıs 2021

Bahar’a Şok Eden Cevap: Kızınızı Kurtaramayacaksınız! Masumiyet 12. Bölüm Fragmanı

FOX TV’nin iddialı dizilerinden birisi olan Masumiyet’te bu hafta Ela’nın durumu Bahar’ı yine kahreder. İlker’in terapisi, Harun’un yeni planları, Bahar ve Hale’nin karşı karşıya gelmesi ve daha fazlası Masumiyet 12. bölüm fragmanında!

Bahar ve Ela Öğrendikleriyle Şoka Uğradı

Oğlu İlker’i kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olan Hale kurduğu planla eşi İsmail’i köşeye sıkıştırır. Böylelikle İsmail Ilgaz suçunu kendi ağzıyla itiraf etmek zorunda kalır. Ancak İsmail’in itirafı ile birlikte Umut’un da olay gecesinde orada olduğu ortaya çıkar. Bir anda ortaya çıkan tüm bu gelişmelerle beraber Bahar ve Ela şoka uğrar. Her ikisi de birbirlerinden gizli bir şekilde gerçeklerin peşinde olan Bahar ve Ela öğrendikleri karşısında arafta kalırlar.

İsmail’in Karanlık Geçmişi Ortaya Çıkıyor

blank

Bu arada Hale ve İlker için İsmail’in gölgesinden kurtularak karanlık aile geçmişleri ile yüzleşme ve hesaplaşma dönemi başlar. İlker’in çocukluğu babası nedeniyle yaşadığı travmalarla doludur. Üstelik İsmail bu hastalıklı dünyasını yıllarca saklamayı başarmıştır. Diğer yandan da İlker, İrem ve Ela arasında dengeler değişirken Harun yine saklı kalmış gerçekleri su yüzüne çıkarmaya çok yaklaşmıştır.

Masumiyet 12. Bölüm Fragmanı

Masumiyet 12. bölüm fragmanında Bahar’ın Ela konusundaki kaygıları gittikçe artar. Kalbine söz geçiremediğini söyleyen Ela’nın durumu için psikologu ile konuşan Bahar’ın aldığı cevap hiç iç açıcı değildir. Diğer yandan Harun Hale’yi daha fazla köşeye sıkıştırmak için yeni işbirlikleri peşindedir.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz