Dedikodu Kazanı: Hakan Sabancı Baba mı Oluyor? Ünlülerden Filistin’e Destek, Engin Akyürek Neslihan Atagül’e Kırgın!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

11 Mayıs 2021

Dedikodu Kazanı: Hakan Sabancı Baba mı Oluyor? Ünlülerden Filistin’e Destek, Engin Akyürek Neslihan Atagül’e Kırgın!

Haftanın ortasından herkese merhaba! Bugün ünlülerimiz, magazin gündemi için bol bol malzeme verdi! İddialar ve açıklamalar havada uçuştu. Bakalım 11 Mayıs Salı günü en çok hangi konuları konuşmuşuz?

1. Demet Akalın’dan “Mini” Açıklaması!

Demet Akalın ortisi Alişan’la sunduğu sabah programında kendini övmeden duramadı; “Bana kızıyorlar ‘Neden kapalı giyiniyorsun boylu poslu kadınsın, nerede o minilerin, nerede o bacakların’ ama ben her gün her gün mini giyemem ki! Olan var olmayan var, mini için güzel bacakları olan var olmayan var. Ramazanda böyleyiz!” Bu arada detaylar için:

2. Aygün Aydın Yine Ortalığı Karıştırdı!

Aygün Aydın ve Hakan Sabacı

Hakan Sabancı’yı takıntı haline getiren Aygün Aydın dün akşam yaptığı paylaşımla sosyal medyayı ayağa kaldırdı! Instagram’da ultrason görüntüsü paylaşan güzelimiz, 3 aylık hamile olduğunu iddia etti. Ardından da Twitter’da yine Hakan Sabancı’yı hedef alan sözler söylemekten geri durmadı. Bu arada detaylar için:

3. Ezgi Mola Safiye Modunu Açık Unuttu!

Ezgi Mola

Güzel oyuncu Ezgi Mola, sevgilisi Mustafa Aksakallı ile yaşadığı evde Safiye modunu açık unutunca, kendini temizlik yapmaya adadı! Bu anlar yine Musfata Aksakallı tarafından Instagram’da ifşa edildi. Hatta Mustafa Aksakallı set ekibine seslenerek; Ezgi Mola’yı sete çağırmalarını istedi! Bu arada detaylar için:

4. Ünlülerden Filistin Paylaşımları!

blank

İsrail’in Filistin’e saldırılar düzenleyip Filistin halkını çoluk çocuk katletmesine Türkiye’den kınamalar gelmeye devam ediyor. Birçok ünlü sima Instagram ve Twitter paylaşımlarıyla Filistin’e desteğini göstermekten geri durmadı. Paylaşımların tamamı için:

5. Engin Akyürek’in Sefirin Kızı Vedasında Neslihan Atagül’e Değinmemesi Kafaları Karıştırdı!

Sefirin Kızı

Sefirin Kızı artık final yapıyor! Engin Akyürek ise Instagram hesabında tüm ekibe ve oyunculara veda ederken eski partneri Neslihan Atagül’ün ismini geçirmemesi dikkatlerden kaçmadı. İkili arasında soğuk rüzgarlar mı esiyor? “Gemiyi limana yanaştırmanın verdiği huzurla.. Bu yolculuğu inşa eden gemiyi hazırlayan yapımcılarımız Saner Ayar ve Nazlı Heptürk’e, Sefirin Kızı’nın dünyasını kura , bu dünyaya inanmamızı sağlayan her daim yanımda olan desteğini esirgemeyen sevgili yönetmenim; Emre Kabakuşak’a, çektikleri kıymetli sahnelerle yolculuğumuzu güçlendiren ikinci yönetmenlerim; Murat Aksu ve Işıl Günday’a, kamerasıyla duygularımızı derdimizi seyircimize geçiren, hikayenin hep içinde olan kıymetli Görüntü Yönetmenimiz; Serdar Armutlu’ya, en zor zamanlarımızda desteğini esirgemeyen yanımızda olan yolculuğumuza renk katan Tuba Büyüküstün ve Eylem Canbolat’a…”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz