Neslihan Atagül’ün Adını Anmadı: Sefirin Kızı’na Veda Eden Engin Akyürek’ten Sürpriz Mesaj

Aleyna

Haberler

11 Mayıs 2021

Neslihan Atagül’ün Adını Anmadı: Sefirin Kızı’na Veda Eden Engin Akyürek’ten Sürpriz Mesaj

Yaz geliyor ve bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Kimisi sezon finaline çıkarken kimisi de tamamen finale doğru ilerliyor. İşte seyircileri ile bir daha buluşamayacak olan dizilerden birisi de Sefirin Kızı. Bu nedenle Sefirin Kızı’nın baş rolü Engin Akyürek’ten de bir veda mesajı geldi. Ama bir eksikle…

Herkese Veda Etti, Ama…

Artık sona geldiklerini ‘Gemiyi limana yaklaştırmak’ olarak ifade eden Engin Akyürek düşünüp taşınıp Sefirin Kızı dizisinde emeği geçen herkese kocaman bir teşekkür metni yayınladı bugün. Ünlü oyuncu Instagram hesabından story olarak paylaştığı bu duygusal mesaja yapımcılara ve yönetmenlere teşekkür ederek başlamış. Ardından diziye sonradan katılan Eylem Canbolat ve Tuba Büyüküstün’e Sefirin Kızı yolculuğuna renk kattıkları için ayrıca bir teşekkürü borç bilmiş.

Kimseleri Unutmamış

blank

Bir dizi kolay çekilmiyor elbette. Hal böyle olunca Engin Akyürek’in teşekkür metninin uzaması da son derece normal tabi. Oyuncu kadrosundaki her isme teker teker değindikten sonra dizinin perde arkasındaki kahramanlarını da unutmuyor. Tam 52 bölümün çekiminde emek sarf eden çalışma arkadaşlarına da teşekkür ediyor yakışıklı sanatçı. Ama bakıyoruz bakıyoruz bir türlü bulamıyoruz. Gözlerimizin arayıp da bulamadığı isim diziye birlikte başladıkları rol arkadaşı Neslihan Atagül. Gözden kaçmıştır belli ki. Ya da gözden ırak olan gönülden de ırak oluyor gerçekten de. Ama her ne olursa olsun bu büyük teşekür listesinde Neslihan Atagül yer alamamış maalesef.

Neslihan Atagül’ün Vedası

sefirin kızı neslihan atagül

Dizide Nare rolü ile yer alan Neslihan Atagül bir süredir yaşadığı geçirgen bağırsak sendromu nedeniyle tedavi amacıyla diziden ayrılmak zorunda kalmıştı. Atagül diziden ayrılırken ekibi teker teker saymayıp tek bir mesajla veda etmişti. Güzel oyuncu vedasında “Herkese merhaba. Oynarken hücrelerime kadar hissettiğim Nare ile vedalaşıyorum. Ben tolerans göstersem de vücudum o toleransı bana göstermedi. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Sefirin Kızı ekibime selamlar. Teşekkür ederim arkadaşlar. İzleyicilerimize de teşekkür ederim, hep destek oldunuz. İyi ki varsınız. En yakın zamanda başka hikayelerde görüşmek üzere” demişti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz