Baht Oyunu Seti Fena Karıştı! Başrol Oyuncuları Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Arasında Fotoğraf Krizi Çıktı

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Baht Oyunu Seti Fena Karıştı! Başrol Oyuncuları Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz Arasında Fotoğraf Krizi Çıktı

Sevilen dizi “Baht Oyunu”nun setinde yine eğlence tavan yaptı. Diğer oyuncular selfie çekerken dizinin Bora’sı Aytaç Şaşmaz’ı dışlayınca olanlar oldu! Ünlü oyuncunun şaşkın halleri hayranlarını çok güldürdü.

Aytaç Şaşmaz

Mevsim yaz olunca, aylardır bizi drama boğan diziler teker teker ara verdi. Yerini de iç açıcı güzellikte mekanlarda çekilen, neşeli ve aşk dolu yaz dizileri aldı! Özellikle de “Erkenci Kuş”, “Kiraz Mevsimi” ve “Dolunay” gibi romantik komedilerin yurt dışında kazandığı başarı, ekranlarda bu kez romantik komedi fırtınası estirmeye başladı. Tıpkı bütün kış her kanalda gördüğümüz psikoloji temalı diziler gibi! Ama sezonun en iddialı romantik komedileri “Ada Masalı” ve “Cam Tavanlar”, henüz bekleneni veremedi. Aradan sıyrılarak sürpriz yapan dizilerden biri ise “Baht Oyunu” oldu!

Çok Sevildi

Baht Oyunu

Kanal D’de yayınlanan “Baht Oyunu”, daha önce pek çok dizide gördüğümüz ama ilk kez başrolde izlediğimiz Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel ikilisini buluşturuyor. Sezona kötü başlasa da YouTube’da milyonlarca izlenen ve ratinglerde de durumu toparlayan “Baht Oyunu”, adından da anlaşılacağı üzere bir “kader” hikayesi.

Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel

Cemre Baysel’in canlandırdığı Ada karakterinin tuhaf bir batıl inancı var, ilk aşık olduğu insanla evlenemezse sonsuza kadar mutsuz olacağını düşünüyor! Yıllarca aşktan kaçtığı halde birine tutuluyor ve aşık olduğu adamı zor bir durumdan kurtulmak için üç sene evli kalması gerekiyor. Tek umudu da bu evliliğin zaman içinde gerçeğe dönüşme ihtimali! İlk aşkını kaybetmekle yüz yüze gelirken, aşkın hiç bilmediği bir yerde olduğunu görüyor ve Bora’yla tanışıyor. Aytaç Şaşmaz’ın oynadığı Bora ise aşka inanmayan biri. Böylece, aşka inanmayan biri ve aşkı kovalayan birinin hikayesi kesişmeye başlıyor. Hikaye bu kadar güzel olunca dizinin hayranları da çoğalıyor tabii ki!

Bora Dışlandı!

Aytaç Şaşmaz

Romantik komediler özellikle sosyal medyada çok destek gördüğü için oyuncular da sık sık paylaşım yapıyor. Böylece, hayranları da coştukça coşuyor! “Baht Oyunu” da en sık paylaşım yapılan setlerden biri. Oyuncuların gerçekten de iyi anlaştığı sette çekilen videolar, dizinin hayranlarını gülmekten kırıp geçiriyor. Ne var ki, son paylaşımları Aytaç Şaşmaz hayranlarını biraz üzecek gibi görünüyor! Dizinin yıldızları Aytaç Şaşmaz, Cemre Baysel ve Tuğba Çom için en başında işler yolundaydı.

Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel Tuğba Çom

Ama durum giderek tuhaflaşmaya başladı!

Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel Tuğba Çom

En sonunda, dışlandığını fark eden Aytaç Şaşmaz bu işe epey bozuldu.

Tuğba Çom Aytaç Şaşmaz Cemre Baysel

Yakında bir telafi paylaşımı gelir herhalde!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz