Kardeşlerim’in Akif’i Celil Nalçakan Sonunda İtiraf Etti! Ünlü Oyuncunun Hayatını Zindana Çeviren O Korkusu…

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Kardeşlerim’in Akif’i Celil Nalçakan Sonunda İtiraf Etti! Ünlü Oyuncunun Hayatını Zindana Çeviren O Korkusu…

Kardeşlerim dizisinin Akif’i Celil Nalçakan, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da kameralara yakalandı. Her zamanki nazik tavrı ile muhabirleri kırmayan Nalçakan kısa bir ropörtaj verdi.

Bodrum’da Objektiflere Takıldı

Bodrum’da görüntülenen Celil Nalçakan, kısa bir tatil için geldiğini ve iki gün sonra geri döneceğini söyledi. Robin’i evde bıraktığını belirten Nalçakan’ın kızına duyduğu özlem gözlerinden okundu. Gezip tozmayı çok sevmediğini söyleyen ünlü oyuncu, tatil anlayışının ahbapları ile bir araya gelerek sohbet etmekten ibaret olduğunu belirtti.

En Büyük Korkusunu Anlattı

Bodrum’a gelirken çok sevdiği köpeği Robin’i evde bıraktığını söyleyen Celil Nalçakan, çok samim bir itirafta bulundu: Bodrum’a uçakla gelen oyuncu hayattaki en büyük korkusunun uçağa binmek olduğunu söyledi. Buna rağmen zamanının kısıtlı olması sebebiyle uçakla seyahat eden Celil Nalçakan, yolculuğunun çok zor geçtiğinden bahsetti.

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabında, müzisyen arkadaşları ile birlikte şarkı söylediği videoları paylaşan Celil Nalçakan, “Sahne almayı düşünür müsünüz?” sorusuna “Ben haddimi bilirim. Onlar sadece dostlar arasında çalınıp söylenen şarkılardı. Ben oyuncuyum ve birçok yetenekli müzisyen ahbabım var. Şarkıyı türküyü onlar söylemeliler.” şeklinde cevap verdi.

Aşk Hayatı ile İlgili Soruları da Cevapladı!

Elbette ünlü oyuncuya ayrıldığı sevgilisi Merve Zeynep Sezgi ile ilgili de sorular soruldu. “Madem açıklama yapmak gerekiyor o zaman kısaca anlatayım, Merve Hanım benim için çok özel bir insandır. Çok temiz kalpli ve iyi niyetlidir. Ancak ilişkiler bazen olmayınca olmuyor. Elbette dostluk, ahbaplık kalıcıdır.” cümleleri ile aşk hayatına dair soruları cevaplandıran Celil Nalçakan, sıcaktan son derece şikayetçi görünüyordu.

Tatilini kısa tutan Celil Nalçakan, dün İstanbul’a dönmek için biletini aldı. Ancak bir yanlışlık yaparak biletini Bodrum İstanbul olarak değil, İstanbul Bodrum olarak alan ünlü oyuncu, mecburen bir gece daha Bodrum’da kaldı. Bu yanlışlık Celil Nalçakan’a arkadaşları ile geçirebileceği 1 gün daha kazandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz