Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Durumu Kötüleşiyor mu? Buse Varol Yine Nöbetteydi ve Bakın Takipçilerinden Ne İstedi?

Aleyna

Haberler

5 Temmuz 2021

Alişan’ın Kardeşi Selçuk Tektaş’ın Durumu Kötüleşiyor mu? Buse Varol Yine Nöbetteydi ve Bakın Takipçilerinden Ne İstedi?

Alişan ve eşi Buse Varol zor günler geçiriyor. Covid testi pozitif çıkan ve yoğun bakıma alınarak entübe edilen Selçuk Tektaş’ın durumu tüm aileyi korkutuyor.

Tektaş Ailesi Tatile Doyamayınca Kutlamalarla Teselli Buldu

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programı final yapar yapmaz çocukları ile birlikte Kıbrıs’a uçan Alişan ve Buse Varol çifti, kısa bir tatilin ardından İstanbul’a geri döndü. Ardından Antalya’da yeni bir tatil organize eden Tektaş ailesi için bu tatilin de sonu gelince, aile teselliyi art arda gelen kutlamalarda buldu.

blank

Doğum günleri, evlilik yıldönümleri, anneler günü, babalar günü derken her gün kutlayacak bir şey bulan Tektaş ailesi, pandemi sebebiyle kalabalık aile toplantıları düzenleyemeseler de sosyal medya paylaşımları ve birbirlerine gönderdikleri hediyelerle sıcacık aile anları yaratmayı başardılar.

Tüm bu kutlama ve tebrikler, Tektaş ailesinin ne kadar kuvvetli bağlara sahip olduğunu da gözler önüne serdi. Özellikle Alişan’ın kardeşinin doğum gününde yaptığı paylaşım ve eklediği not görenleri bir hayli duygulandırdı.

Mutlulukları Göze Geldi

blank

Herkes bu güzel anlara imrenerek bakarken Tektaş ailesinden kötü haber geldi. Alişan ve kardeşi Selçuk Tektaş’ın covid testi pozitif çıktı. Alişan hastalığı hafif belirtilerle geçirirken kardeşi ne yazık ki yoğun bakıma kaldırıldı. Uzun bekleyişin sonunda, aileyi hastanede ziyaret eden Yaşar İpek’ten umut veren bir paylaşım geldi.

blank

Sosyal medya hesabından yaptığı “Çok şükür haberler güzel. Doktorların dört gözle bekledikleri bazı reaksiyonlar var ve Selçuk bunları gerçekleştirmiş. Bu durum tedavinin gelişimi açısından çok önemli. O yüzden hepimiz dua edelim.” şeklindeki paylaşımla Selçuk Tektaş’ın durumunun iyiye gittiği haberini verdi.

blank

Bu haberin hemen ardından ise Alişan, kardeşinin entübe edildiğini söyledi. Aile için yeniden korku dolu bekleyişler başladı. Alişan ve eşi Buse Varol, hastane bahçesinden bir an bile ayrılmadı. Buse Varol kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderi için her paylaşımında dua istedi.

Buse Varol’un Paylaşımı Korkuttu!

blank

Bu gün yeniden hastane bahçesinde nöbete başlayan Buse Varol, yine bir paylaşım yaptı. “İnşallah hayırlı haberler alacağımız güzel bir hafta başlangıcı olur. Allah darda olan herkese yardım etsin, hastalara şifa versin. Sizler de kardeşim Selçuk için dualarınızı eksik etmeyin” sözleriyle takipçilerinden dua isteyen Buse Varol’un bu paylaşımı Selçuk Tektaş’ın durumu’nun kötüye gittiğini düşündürdü.

Umuyoruz ki Selçuk Tektaş kısa zamanda eski sağlığına, aile de neşeli günlerine kavuşur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz