Baht Oyunu’nun Bora’sı Aytaç Şaşmaz’dan Büyük Hamle: Kimse Tahmin Bile Edemezdi!

Aleyna

Haberler

1 Ağustos 2021

Baht Oyunu’nun Bora’sı Aytaç Şaşmaz’dan Büyük Hamle: Kimse Tahmin Bile Edemezdi!

Söz ile hayatımıza girip, şu sıralar Baht Oyunu dizisinde izleyenleri büyülemekle meşgul olan Aytaç Şaşmaz’dan büyük hareket! Ünlü oyuncu öyle bir şey yaptı ki, herkes şaşırıp kaldı.

Çaylak Olarak Karşımıza Çıktı

Aytaç Şaşmaz ilk olarak Söz dizisi ile ekranlara geldi. Başrollerini Tolga Sarıtaş, Deniz Baysal ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı dizide yan rol olarak izlediğimiz Şaşmaz’ın performansı bir hayli beğenildi. Dizide Feyzullah Altıparmak, namı diğer Çaylak karakterine hayat veren Aytaç Şaşmaz, hem oyunculuğu hem de yakışıklılığı ile izleyenleri büyüledi.

Ardından Doktorluğa Adım Attı

Şaşmaz’ın sempatik tavırları Söz dizisinde büyük ilgi gördü. Hal böyle olunca Söz’n finalinden sonra yakışıklı oyuncuya art arda teklifler yağmaya başladı. Tercihini Timuçin Esen ve Ebru Özkan’ın başrollerinde yer aldığı, House M.D adlı diziden yana kullanan Aytaç Şaşmaz, tekrarda yan rol olarak ekranlara geldi. Ancak bu seferki başarısı ona yepyeni bir kapı açtı.

Şimdi de Bir İş İnsanı

Hekimoğlu’nun finalinin hemen ardından Baht Oyunu adlı dizide Cemre Baysel ile başrolleri paylaşan Aytaç Şaşmaz, bu sefer zengin bir iş insanı olan Bora karakterini canlandırdı. Öyle başarılı oldu ki; kısa sürede hayranlarından tebrik mesajları yağdı. Ayrıca Aytaç Şaşmaz ve dizideki partneri Cemre Baysel arasındaki uyum da dizi severlerin gözünden kaçmadı.

Aşk Dedikoduları Çıkmaya Başladı

İki oyuncu arasındaki uyumu çok beğenen izleyiciler, her iki oyuncunun da sosyal medya hesaplarını bombardımana tutarak birbirlerine ne kadar yakıştıklarını ve gerçek hayatta da sevgili olsalar mutluluk duyacaklarını belirten yorumlar yaptı. Bu yorumlar çiftimizi ne denli etkiledi bilemiyoruz ama bu yorumlardan sonra Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel arasında aşk yaşandığına dair dedikodular ortada dolanmaya başladı.

Bu iddialara herhangi bir cevap vermeyen çift, daha da merak uyandırdı. Çiftin ilişkilerini gizli saklı yaşadıkları iddia edildi, ancak bu aşk belgelenemedi. Şimdi ise tüm sevenleri gözünü ikilinin sosyal medya hesalarına dikip, aşk iddialarıyla ilgili açıklamalarını beklemeye geçti.

Bu Hareketi Ayakta Alkışlandı!

blank

Ancak Aytaç Şaşmaz’dan aşk yerine bambaşka bir açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde doğumgünü dolayısıyla hediye yerine TODEV’e bağış yapılmasını isteyen ünlü oyuncu, üklemizi sarıp kül eden yangınlara karşı da kayıtsız kalamadı. Doğum günü hediyelerinin bir kısmını da TEMA Vakfı’na bağışlayacağını açıklayan Şaşmaz, gelecek kuşaklara daha güzel bir dünya bırakmak istediğinin de altını çizdi. Ünlü oyuncunun bu hareketi sevenlerini mest etti. Dileriz ki başlattığı bu kampanya amacına ulaşır!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz