Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in Paylaşımı Herkese Örnek Olsun: Söz Verdi…

Aleyna

Haberler

1 Ağustos 2021

Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’in Paylaşımı Herkese Örnek Olsun: Söz Verdi…

Kırmızı Oda’dan sonra hepimizin kalbinde yer eden Burcu Biricik, bugün yaptığı bir paylaşımla alkışı haketti Yangınlarla ilgili en mantıklı söz, ondan geldi.

Burcu Biricik Ödüllere Doyamadı!

Burcu Biricik’i yıllardır hepimiz biliriz. Ancak kendisini hiç bu kadar ön planda izlememiştik. İlk olarak 2007 yılında Maçolar adli dizi ile ekranlara gelen güzel oyuncu, bir yıl sonra Ümit Milli adlı dizide Pelin karakterini canlandırarak ilk başrol deneymini yaşadı. Bu diziden sonra 3 yıl ekranlara ara veren Burcu Biricik, Ustura Kemal ile yardımcı oyuncu olarak geri döndü. Bir daha da ekranlardan ayrılmadı.

blank

2016-2017 yıllarında rol aldığı Hayat Şarkısı adlı dizi de Burcu Biricik’in kariyerinde önemli bir tırmanış yarattı. Hatta güzel oyuncu o yıl ödeüllere doyamadı. Burcu Biricik; Elele Avon Kadın Ödülleri’nden Yılın Oyuncusu, Bilkent Tv Ödülleri organizasyonundan En İyi Kadın Drama Oyuncusu ve İTÜ Makinistanbul Medya, Sanat ve Spor Ödülleri gecesinden Yılın Kadın Dizi Oyuncusu ödüllerini alarak döndü.

Kırmızı Oda, Fatma ve Camdaki Kız’da Göz Kamaştırdı

blank

Her sezonda mutlaka ekranlarda yer alan güzel oyuncu, Beni Böyle Sev ile bir hayli tanınır hale geldi. Ancak Biricik’in kariyerindeki asıl sıçrama geçen yıl konuk oyuncu olarak yer aldığı Kırmızı Oda ile oldu. Dizide Boncuk Kaynak karakterine hayat veren Burcu Biricik, öyle bir performans sergiledi ki, izleyenlerin ağzı açık kaldı.

blank

Bu performansın hemen ardından Netflix’e çekilen Fatma dizisi için Burcu Biricik’e teklif gitti. Teklifi kabul eden yetenekli oyuncu dört dörtlük bir performans sergiledi ve bu başarı ona Camdaki Kız’ın kapılarını açtı. Kırmızı Oda dizisindeki partneri Feyyaz Şerifoğlu ile birlikte Camdaki Kız dizisinde rol alan Burcu Biricik, Nalan karakteri ile de göz kamaştırdı.

Burcu Biricik’ten Kral Hareket: Söz Verdi!

blank

Bunca işin gücün arasında Burcu Biricik gündemi takip etmekten de geri kalmadı. Gündemi meşgul eden olaylarla ilgili fikirlerini sosyal medya hesabında oldukça naif bir dillle dile getiren başarılı oyuncu, son olarak Türkiye’nin dört bir yanını saran yangınlarla ilgi bir paylaşım yaptı. Yanan bölgelerde yıllar sonra otel inşa edilirse adım bile atmayacağını söyleyen Biricik, fırsatçılara prim vermeyeceğini bu tavrı ile belli etti. Hatta tüm takipçilerinden de aynı tavrı sergilemesini rica etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz