Yeni Bir Dönüm Noktası! Netflix’le Dönen Demet Özdemir Yeni Sezon İçin Dev Projelerle Anlaşacak

Aleyna

Haberler

2 Ağustos 2021

Yeni Bir Dönüm Noktası! Netflix’le Dönen Demet Özdemir Yeni Sezon İçin Dev Projelerle Anlaşacak

Ünlü oyuncu Demet Özdemir, kariyerinde yeni bir dönüm noktası yaşıyor. Netflix Türkiye’nin yeni filmi “Aşk Taktikleri”nde başrol oynayan ünlü isim, yeni sezon için de dev bir projeyle anlaşmak üzere!

Demet Özdemir

Demet Özdemir, kariyerindeki zirveye tırnağıyla kazıyarak gelen isimlerden biri. Bir projeyle şöhret olan ya da sadece oyunculukta şansını deneyen ünlülerden olmayan Demet Özdemir, küçük yaşlardan itibaren çalıştı. Bir yandan liseyi bitirip bir yandan dansçılık yapan ünlü isim, hayalinin peşinden koşmaktan da hiç vazgeçmedi. Biriktirdiği paralarla oyunculuk eğitimi alan Demet Özdemir, başrol oynadığı ilk proje olan “Sana Bir Sır Vereceğim” sayesinde büyük bir hayran kitlesine ulaştı. “No: 309”, “Çilek Kokusu” ve “Erkenci Kuş” gibi diziler de onu romantik komedi kraliçesi yapmaya yetti de arttı bile!

Netflix’le Anlaştı

Romantik komediler sayesinde Avrupa’da da tanınmaya başlayan Demet Özdemir, rotayı aniden başka bir yere kırdı. İki sezon süren “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisi sayesinde ilk kez bir dram dizisinde başrol oynadı ve seyircilerin takdirini kazandı. Böylece, Türkiye’de pek ciddiye alınmayan romantik komedi oyunculuğundan “terfi etti”! Ama söz konusu Netflix yani dünyaya açılmak olunca, ona yurt dışında da şöhret getiren romantik komediye geri döndü. Ünlü oyuncu Şükrü Özyıldız’la başrolü paylaştığı “Aşk Taktikleri” filmi, gelecek yıl platformda yerini alacak!

Yeni Projeler Yolda

Demet Özdemir

Sektördeki kaprisli oyunculardan biri olmayan Demet Özdemir, sempatikliği, kıpır kıpır enerjisi ve disiplini sayesinde çok sevildi. Konuşulanlara göre, “Aşk Taktikleri”ndeki ekip arkadaşları da Demet Özdemir’e bayılmış! Pozitifliği, cıvıl cıvıl enerjisi ve ekibe olan saygısıyla rakiplerinin arasından sıyrılan ünlü oyuncu, yeni sezonun en iddialı projeleri için de şimdiden teklif aldı. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, BKM ve Ay Yapım gibi sektörün dinamosu olan yapım şirketleri, yeni sezondaki en iddialı dizileri için Demet Özdemir’e teklif götürdü. Ünlü oyuncu ise bir süre dinlendikten ve film çekimleri bittikten sonra karar vereceğini söyledi. Bakalım, onu sonbaharda nerelerde göreceğiz?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz