Onun da Anneliğini Sorguladılar! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Çileden Çıktı: “Bu video sevimsizlere gelsin”

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Onun da Anneliğini Sorguladılar! Sadakatsiz’in Derya’sı Özge Özder Çileden Çıktı: “Bu video sevimsizlere gelsin”

Ünlü oyuncu Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz ve bebeği Eva Luna’yla yaşadığı keyifli anları paylaşmaya devam ediyor. Ama bugün aldığı bir yorum canını epey sıktı!

Özge Özder ve Sinan Güleryüz

Başarılı oyuncu Özge Özder ve müzisyen eşi Sinan Güleryüz, 2016 yılında tanıştı. İlk görüşte aşk yaşayan çift, iki yıllık bir beraberlikten sonra dünyaevine girdi. O günden beri de sosyal medyadaki en aktif ve en popüler çiftlerden biri oldular! Birlikte geçirdikleri her anın tadını çıkarmaya çalışan çiftin hayatında müziğin yeri büyük. Instagram’da şarkı videoları paylaşan çift, evlenince işleri büyütüp klip çekti. “Senle Ben” şarkısı 30 milyon izlenmeyi geçti!

Mutlu çiftin hayatında yeni bir aşk var, geçen ay dünyaya gelen kızları Eva Luna! Minik kız, doğduğu günden beri ailesinin Instagram paylaşımlarının önemli bir üyesi. Kırkı çıkınca da hem yüzünü gördük hem de annesi “Sadakatsiz” dizisine geri döndü. Anlaşılan o ki, telaşsız bir anne olacağını vurgulayan Özge Özder, dediğini yaptı!

Ama O Bile Çileden Çıktı

Özge Özder, bugün yine kızı Eva Luna’yla bir sürü video paylaştı. Kızına “Ekrana bakıyorsun resmen” diyerek sevincini de ifade etti. Ünlü oyuncu takipçilerinden gelen sorulara da cevap verdi. Ama “Zorunuza mı gitti emzirmek?” sorusu Özge Özder’i çileden çıkardı! Uzun uzun, bebeğini günde 2 kez emzirdiğini, onun dışında da kızının biberonla sütünü içtiğini anlattı.

Ama bu cevap da yetmedi. Bu kez biberonla beslemenin kolaycılık olduğu yönünde mesajlar aldı. Ünlü oyuncu, bu kez biberonla beslemenin çok daha zor olduğunu anlattı. “Bebeği bırakıp bir yerlere gitmek istiyorsanız -ben istemiyorum” bir işe yarar, onun dışında büyük zahmet” diyerek de takipçilerine taş attı!

“Evimizde yeterince melek var”

Özge Özder Sinan Güleryüz

Takipçilerinin hedefinde Özge Özder’in çok sevdiği köpeği de vardı. Ünlü oyuncu, “Meleklerin bizim eve girmeyeceğini iddia eden ya da köpeklerimi barınağa vermem gerektiğini söyleyen sevimsizlere gelsin” diyerek bir video çekti.

Özge Özder haklı, sosyal medyada eleştirinin dozunu bazen çok kaçırıyoruz. Aman dikkat!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz