Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç Yurt Dışına Açılıyor! Ünlü Oyuncu Büyük Bir Markanın Yüzü Oldu

Aleyna

Haberler

31 Mart 2021

Ramo’nun Sibel’i Esra Bilgiç Yurt Dışına Açılıyor! Ünlü Oyuncu Büyük Bir Markanın Yüzü Oldu

Türkiye’nin sevilen dizisi Ramo, reyting listelerini altüst etmeye devam ediyor. Fenomen dizinin başrol oyuncusu Esra Bilgiç, sadece ülkemizde değil dünyanın dört bir yanında ilgi çekmeye başladı. Molped markasının yüzü olacak güzel oyuncu, markanın Pakistan ve Cezayir’deki reklamlarında oynayacak.

esra bilgiç-ramo

Show Tv’nin sevilen dizisi Ramo ekranlarda fırtınalar estirmeye devam ediyor. Her hafta birbirinden heyecanlı bölümleriyle izleyiciyle buluşan fenomen dizi, Türkiye’nin en popüler dizilerinden biri haline geldi. Başrollerini Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç, İlker Aksum, Mehmet Yılmaz Ak’ın paylaştığı dizi, güçlü kadrosu ve çarpıcı konusuyla reytingleri darmadağın ediyor. Yönetmenliğini Çağatay Tosun’un yaptığı dizinin yapımcılığını ise BKM üstleniyor.

Molped’in Yurt Dışındaki Sesi

esra bilgiç-ramo

Ünü ülkemizi aşan Ramo’nun başarılı oyuncuları da dünyanın dört bir yanında hayran kitlesine sahip olmaya başladı. Duru güzelliği ve yeteneği ile dikkat çeken ünlü oyuncu Esra Bilgiç’e Molped’den bir teklif geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın kulis bilgisine göre Molped’in marka yüzü olacak olan ünlü isim, Cezayir ve Pakistan’da markanın reklamlarında oynayacak. Bu projeyle dünyaya açılan güzel oyuncu ününe ün katacak gibi.

Yetenekli Olduğu Kadar Zeki de

esra bilgiç-ramo

1992 yılında Ankara’da dünyaya gelen güzel oyuncu 2011 yılında Diriliş Ertuğrul dizisi ile televizyon dünyasına adım attı. Bilkent Üniversitesi’nde Uluslar Arası İlişkiler Bölümünü kazanan güzel oyuncu, Halime Sultan karakteriyle oldukça sevilmişti. Royal Academy of Dramatic Arts’ta drama ve ses eğitimi alan Esra Bilgiç aynı zamanda piyano ve binicilik dersleri de aldı. Üniversite eğitimine Şehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde devam eden ünlü isim, oyunculukta kendini geliştirerek Türkiye’nin en önemli dizilerinden olan Ramo’da başrolü kaptı.

Güzel oyuncuya başarılar diliyor, yeni projesinin ona şans getirmesini diliyoruz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz