Bahtsızlıklar Kraliçesi Seren Serengil! Ünlü Sanatçının Yıllar Önce Yaşadığı Olay Şimdi Ortaya Çıktı: Herkes Şoke Oldu!

Aleyna

Haberler

8 Ekim 2021

Bahtsızlıklar Kraliçesi Seren Serengil! Ünlü Sanatçının Yıllar Önce Yaşadığı Olay Şimdi Ortaya Çıktı: Herkes Şoke Oldu!

Seren Serengil, ekranların en sansasyonel isimlerinden biri. Yaşadığı polemiklerle hiçbir zaman gündemden düşmeyen ünlü sanatçı, uzun yıllardır bu camiada. Gençlik yıllarından beri kameralar önünde olan Seren Serengil’in yıllar önce yaşamış olduğu bir olay şimdilerde ortaya çıktı ve herkesi çok şaşırttı. İşte Seren Serengil’in başına gelen o büyük bahtsızlık!

Olaylar Hiçbir Zaman Bitmiyor!

Seren Serengil, şimdilerde ekranların en çok takip edilen magazin programlarından birini sunuyor. Bircan Bali ve Deniz Akkaya ile birlikte Söylemezsem Olmaz adlı programın sunuculuğunu yapan Seren Serengil, programdaki dobra tavırları ile dikkatleri her zaman üzerine çekiyor.

Birbirinden ünlü isimlerle farklı farklı polemiklere giren Seren Serengil, bunca sıkıntının arasında bir de sağlığını düzeltmek için mücadele veriyor. Geçtiğimiz ay ameliyat masasına yatan ünlü sanatçı, şimdilerde kendisini toparlamaya ve eski sağlığını kazanmaya çalışıyor.

Böylesine bahtsız bir dönemden geçen Seren Serengil, meğer yıllardır bu bahtsızlık ile mücadele ediyormuş. Ünlü sanatçının yıllar önce yaşamış olduğu bu kaza haberini duyduğunuzda ne demek istediğimizi anlayacaksınız!

Bunu da Yaşamış!

İnstagramın en çok takip edilen magazin sayfalarından Şokopop’un paylaştığı bu gönderi olay oldu. Seren Serengil’in yıllar önce yaşamış olduğu bu kaza ve başı sarılı halleri ”Yok artık!” dedirtmeyi başardı. Direksiyon başındayken, yoldaki tek araba ile çarpışan ve yaralanan Seren Serengil yaşadığı bu bahtsız olay ile herkesi şaşırttı. Bu tarz haberlerle görmeye alışık olduğumuz Seren Serengil’in bahtsızlığı hepimizi etkilemeyi başardı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz