Şeyma Şubaşı Coştu: Kimsenin Ne Diyeceğine Aldırmadan Öyle Bir Paylaşım Yaptı Ki…

Aleyna

Haberler

8 Ekim 2021

Şeyma Şubaşı Coştu: Kimsenin Ne Diyeceğine Aldırmadan Öyle Bir Paylaşım Yaptı Ki…

Acun Ilıcalı ile yaşadığı ilişki sayesinde tanıdığımız Şeyma Subaşı, o günden sonra bir daha hayatımızdan çıkmadı. Uzun bir süre birliktelik yaşayan çift, kızları Melisa doğduktan birkaç yıl sonra nihayet dünya evine girdi. Ancak 1 yıl sonra aşk da evlilik de bitti.

Şeyma Subaşı’nın Aşk Hayatı Çok Konuşuldu

Şeyma Subaşı ve sevgilisi

Sosyal medya paylaşımlarıyla kimi zaman takipçilerini şaşırtan, kimi zaman da heyecanlandıran Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’dan sonra İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya başladı. Ancak iddialara göre pandemi sürecinde ünlü DJ’in işsiz kalmasından rahatsız olarak ilişkiyi sonlandıran Şeyma Subaşı, aradığı aşkı Mısırlı iş insanı Mohammed Al Saloussi namıdiğer Meedo’da buldu.

Hamile Olduğu Haberi Sosyal Medyada Büyük Yankı Buldu

blank

Doludizgin bir aşk yaşayan ikilinin lüks yaşam tarzı ve Meedo’nun Şeyma kızımıza aldığı pahalı hediyeler sosyal medyada bir hayli konuşuldu. Bir dönem sosyal medya gündemine ise Şeyma Subaşı’nın hamilelik haberi damga vurdu. Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla hamile olduğunu açıklayan ve bu sebeple evliliği ertelediklerini belirten ünlü fenomen Şeyma Subaşı, bu paylaşımdan kısa bir süre sonra bebeğini kaybettiğini duyurdu.

Genç Çift Uzun Süre Ayrı Kalamadı

blank

Bu kaybın ardından ise bir sabah sosyal medya Şeyma Subaşı ve sevgilisi Meedo’un ayrıldığı haberleriyle çalkalandı. Ayrılığın ardından kızı Melisa ile birlikte ayrı bir eve taşınan Şeyma Subaşı, ayrılığın yükünü her zamanki gibi spor yaparak ve partileyerek attı. Neyse ki bu ayrılık tadında kaldı.

Barışma Haberini Tatille Taçlandırdılar

blank

Ayrıldıktan yaklaşık 1 hafta sonra, Şeyma kızımızın yüzüğünü tekrar parmağına takmasıyla birlikte, çiftin barıştığı anlaşıldı. Genç çift barışmalarını kutlamak için uzunca bir tatile çıktı. Önce Türkiye’ye gelerek Şeyma Subaşının ailesini ziyaret eden çift, bir süre yat tatili yaptıktan sonra birkaç hafta da otelde kaldı.

Şeyma Subaşı’nın Bu Paylaşımı Herkesi Şoka Uğrattı

blank

Türkiye tatilini tamamlayan çiftimiz, ardından Meedo’nun çevresini ziyaret etmek amacıyla Mısır’a gitti. Burayı da çok beğendiğini her fırsatta dile getiren Şeyma kızımız, Melisa’nın okulunun açılması sebebiyle yerleşik düzene geçti. Ancak yine de ara ara seyahat eden Şeyma Subaşı’dan bugün şok eden bir paylaşım geldi. Uçakta çektiği yemek servisinin fotoğrafını “Bu paylaşımdan ötürü beni yargılayabilirsiniz, sorun değil! Bu sizin pespektifiniz” notuyla paylaştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz