Bali Tatilini Bitirip Bir İstanbul Paylaşımı Yapan Şevval Şahin’e Hoş Geldin Yorumları! “İlk Defa Giyinik Gördüm”

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Bali Tatilini Bitirip Bir İstanbul Paylaşımı Yapan Şevval Şahin’e Hoş Geldin Yorumları! “İlk Defa Giyinik Gördüm”

Miss Turkey güzeli Şevval Şahin en sonunda Türkiye’ye döndü. Sevgilisi Marcus Aral ve bir grup arkadaşı ile birlikte hem tatil hem de iş yapan Şevval Şahin Instagram sayfasından bir İstanbul hasreti paylaşımı yaptı. İşte o paylaşım ve eski bikinili fotoğraflarına atıfta bulunan yorumlar!

Hoşça Kal Bali!

Bir süredir Şevval Şahin ve sevgilisi Marcus Aral’ın Bali tatillerini sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla takip ediyoruz. Endonezya’da hem harika bir tatil hem de marka çekimlerini gerçekleştiren ünlü güzel ve sevgilisi adeta Bali ve Raja Ampat’ın tadını çıkardılar diyebiliriz. Muhteşem sahil eğlenceleri, dalışlar ve birbirinden iddialı fotoğraflarla Şevval Şahin sosyal medyada çok konuşulan ve takip edilen sosyal medya ünlüleri arasında yer aldı. Endonezya’dan ayrılırken de güzel bir veda paylaşımı yaptı ünlü güzel.

Endoneza… Nereden başlıyorum. Burada çoğunlukla Bali’de geçirdiğim 3 ay ve hayatımın zamanını geçirdim bunu sana söyleyeyim. Her zaman Bali’yi sadece turist olarak değil, orada kısa vadeli yaşamak ve kendime tatil yapmaktan daha fazlasını eklemek istedim. Yapılacaklar listemden çıktığı için minnettar olmaktan daha fazlası…bunu kesinlikle öldürdük. Yeni maceralara doğru, seni seviyorum Endonezya ve geri döneceğim

Merhaba İstanbul

Ama artık Bali ve Raji Ampat günlerini geride bırakan Şahin Türkiye’ye geri döndü ve döner dönmez de bir paylaşım yaptı. Paylaşımında siyah bir kalp dikkat çekerken ünlü güzel şu yorumu yaptı: “İstanbul, çok özlemişimmm. Bu arada aynam kirli değil modeli öyle lol.” Şahin’in bu paylaşımına birçok takipçisi hoş geldin diyerek karşılık verirken “Seni kıyafetlerle görmek şaşırttı” yorumları da geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz