Hem Cömert Hem Romantik! Oğuzhan Koç Sevgilisi Demet Özdemir’e 50 Bin TL’lik Bileklik Hediye Etmiş!

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Hem Cömert Hem Romantik! Oğuzhan Koç Sevgilisi Demet Özdemir’e 50 Bin TL’lik Bileklik Hediye Etmiş!

2021’in ilk aşkı Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç oldu! Hem Demet Özdemir hem de Oğuzhan Koç uzun zamandır yalnızlığı tercih etmiş ve sansasyondan uzak sakin bir hayat sürüyorlardı. Fakat çiçeği burnunda çiftimizin arkadaşlığı zamanla aşka dönüştü!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Geçtiğimiz günlerde ilk kez el ele görüntülenen çiftimizin utangaç tavırları gözlerden kaçmadı. Oğuzhan Koç ise sevgilisi Demet Özdemir’e karşı oldukça cömert ve sevgisini göstermekten de geri durmuyor. Demet Özdemir’in doğum gününde sevgilisine şarkı besteleyen Oğuzhan Koç, geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde Demet Özdemir’in beğendiği bir bilekliği satın alarak; sevgilisine hediye etmiş. Bilekliğin fiyatı ise sosyal medyada olay oldu!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Eleştirilerin Odağındalar!

Uzun zamandır isimleri kimseyle anılmayan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un ilişkisi 2021 yılının ilk günlerinde sosyal medyaya bomba gibi düştü! Magazincilerin yakın markaja aldığı ikili, bir mekan çıkışında beraber görüntülenince aşk iddiaları alev aldı. Hatta Beyaz TV’nin Söylemezsem Olmaz programının diline düşen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, oldukça ağır eleştirilere maruz kaldılar!

Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir

Söylemezsem Olmaz masası bir açık bulunca affetmez! Özellikle de programın sunucusu Bircan Bali tarafından “Ben bildiklerimi anlatmıyorum, kayıt stüdyosunda neler yaptıklarınızı biliyorum” çıkışının ardından sessizliğini koruyan Oğuzhan Koç, geçtiğimiz haftalarda Demet Özdemir’i doğum gününü Instagram hesabından kutlamayı ihmal etmedi.

50 Bin TL’lik Hediye!

Hatta sevgilisi için şarkı yazıp besteleyen yakışıklı şarkıcı; ne kadar romantik olduğunu cümle aleme duyurdu! Gerçi Oğuzhan Koç’un her sevgilisi için şarkılar yazdığını biliyoruz. Fakat bu, Oğuzhan Koç’un romantik olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Bugün yakışıklı şarkıcı, ne kadar romantik olduğunu bizlere bir kere daha kanıtladı. Demet Özdemir’le AVM turu yaparken, sevgilisinin beğendiği 50 bin TL’lik bilekliği; Demet Özdemir’e hediye eden Oğuzhan Koç hem çok cömert hem de çok romantik!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz