Bambaşka Biri Oldu! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Reklam Yüzü Olduğu Marka İçin İmaj Değiştirdi

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Bambaşka Biri Oldu! Masumlar Apartmanı’nın Safiye’si Ezgi Mola Reklam Yüzü Olduğu Marka İçin İmaj Değiştirdi

Ünlü oyuncu Ezgi Mola, Instagram’daki eğlenceli paylaşımlarına bugün biraz ara verip gizemli bir moda geçti! Yeni bir projesi olduğunu duyuran Mola, hayranlarını heyecanlandırdı.

Ezgi Mola

Ezgi Mola, yıllarca ara verdiği dizilere “Masumlar Apartmanı” ile döndü. İyi ki de öyle yaptı! Yıllardır hep sıra dışı bir dizi beklediğini söyleyen, bu yüzden fenomen dizi “Ufak Tefek Cinayetler”i bile reddeden ünlü oyuncu, aradığı değişikliği Safiye karakterinde buldu. Seyirciler de tıpkı onun gibi düşünüyor olmalı ki, dizi ilk bölümünden beri hem rating listelerinin birincisi hem de sosyal medyanın ana gündem maddelerinden biri!

Ezgi Mola

Hep mizahi yönüyle tanıdığımız, Ezgi Mola, aslında pek çok dram projesinde de oynadı. Ama dizilerden uzak durduğu için bu projeler geniş kitlelerle buluşma fırsatı bulamadı. Genellikle sanat filmlerinde bu tarz karakterleri oynayan Ezgi Mola’nın en popüler dram filmi “Dedemin İnsanları”ydı. Ama sinemada da “Kocan Kadar Konuş” serisi ve “Celal ile Ceren” gibi filmlerle tanınınca, adı iyice komedyene çıktı. Bu yüzden, Safiye’yi bu kadar iyi oynaması izleyicide şok etkisi yarattı.

Yeni Projeler Geliyor

Ezgi Mola

Ezgi Mola, ne kadar yoğun olursa olsun, tek bir işle yetinmeyi sevmiyor. Tiyatrolar şu an kapalı olsa da, gelen diğer projeleri değerlendirmeye devam ediyor. Bir zamanlar televizyon sektörüne göre şişman bulunduğu için “Yüzün güzel ama…” diyerek pek çok rolü kaçıran oyuncu, kilo verdiğinden beri bambaşka rollerde oynamaya başladı. Pek çok markanın da reklam yüzü oldu!

Ezgi Mola story

Ünlü oyuncu, bu akşam Instagram’daki eğlenceli paylaşımlarına biraz ara verdi. Onun yerine, takipçileriyle yeni heyecanını paylaştı! “Çok heyecanlı bir çekimdeyim” diyen Ezgi Mola, hazırlık anlarına dair pek çok story çekti.

Bu kadar gizem yarattıktan sonra ne olduğunu da açıkladı tabii ki. Ünlü oyuncu, bu kez bir giyim markasının reklam yüzü olmuş. Reklam kariyerine “Asansöre sığmayan şişman kız” olarak başlayan Ezgi Mola, artık hak ettiği teklifleri alıyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz