Düğün Ufukta Göründü! Şeyma Subaşı “Ruh İkizim” Dediği Meedo’suyla Evleneceklerini Söyledi

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Düğün Ufukta Göründü! Şeyma Subaşı “Ruh İkizim” Dediği Meedo’suyla Evleneceklerini Söyledi

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, henüz üç aydır birlikte olduğu sevgilisi Mohammed Al Salouissi ile evlilik kararı aldıklarını açıkladı. Subaşı, bugün sevgilisini ailesiyle tanıştırmıştı.

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşkla hayatımıza girdi. Önce “yasak aşk” skandalı, sonra partiden partiye koşarken yaptığı sosyal medya paylaşımları ve sadece 1.5 yıl süren evliliğiyle yıllarca gündemden düşmedi! 2018’de Acun Ilıcalı’yla boşanma kararı aldıklarında, herkes Şeyma Subaşı’nın biteceğini düşünüyordu. “Artık partiler, Miami seyahatleri bitti” denirken, durum tam tersi oldu!

“Peri Masalı” Başladı

Şeyma Subaşı

Boşanmanın ardından, Şeyma Subaşı’nı önce İtalyan DJ Guido Senia ile gördük. Ancak pandemi başlayınca araya giren mesafeler bu ilişkinin sonunu getirdi. Neyse ki, ayrılık Şeyma Subaşı’nı pek üzmedi! Yine partiden partiye koşturmaya devam ederken, yeni bir aşka yelken açtığı konuşulmaya başlandı. Geçtiğimiz ocak ayında, Şeyma Subaşı, “No nazar” diyerek yaşadığı peri masalını paylaştı!

O günden beri, Şeyma Subaşı hiç durmadan yatırımcı sevgilisi Mohammed Al Saloussi ile yaşadıklarını paylaşıyor. “Gerçek aşkım” ve “ruh ikizim” dediği sevgilisiyle yaşadığı mutluluk, hayatını gerçekten de değiştirmiş gibi görünüyor!

Bugün Ailesiyle Tanıştı

Şeyma Subaşı ve sevgilisi

Şeyma Subaşı, birkaç gündür İstanbul’da. Hem marka iş birlikleri hem de ailesiyle hasret gidermek için gelen Şeyma Subaşı, sevgilisini de ailesiyle tanıştırdı. Tuzlu kahve bile işin içine girince, herkes Meedo’nun kız istemeye geldiğini düşündü!

Buket Aydın’ın programına katılan Şeyma Subaşı, bu görüşmeden de bahsetti: “İsteme gibi olmadı tabii ki. İstanbul’a geldiğimiz zaman tanıştırmak istedik. Çok samimi bir ortam oldu. Annem ve babam İngilizce bilmez ama bir şekilde anlaştılar. Çok tatlı, çok masum, çok güzel bir ortam oldu.

Birkaç Aya Düğün Var!

Şeyma Subaşı, sevgilisiyle evlilik kararı aldıklarını da ilk kez açıkladı. Henüz dört aydır birlikte olduğu sevgilisiyle “ruh ikizi” olduklarını söyleyen ünlü isim, yıl sonuna doğru evlenmeyi düşündüklerini söyledi. “Henüz evlilik teklifi etmedi. Ama evlenmeyi konuştuk” diyen Şeyma Subaşı, eski eşi Acun Ilıcalı’nın da bu karardan haberdar olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz