Şakaya Ara Verdi! Esra Dermancıoğlu Bu Kez Sitem Dolu Bir Video Çekti: “Sigarayı bırakamadım sizin yüzünüzden”

Aleyna

Haberler

2 Nisan 2021

Şakaya Ara Verdi! Esra Dermancıoğlu Bu Kez Sitem Dolu Bir Video Çekti: “Sigarayı bırakamadım sizin yüzünüzden”

Ünlü oyuncu Esra Dermancıoğlu, bu kez uçuk kaçık videolarıyla değil isyanıyla gündemde! “Sizin yüzünüzden sigarayı bırakamadım” diyen Dermancıoğlu, takipçilerine sitem etti.

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu, son dönemin en çok haber olan oyuncularından biri. Ama işiyle değil, “hayali” bir ilişkisiyle gündemde! Meslektaşı Murat Balcı’yla aşk yaşadığı iddia edilen Esra Dermancıoğlu, sevilen magazin programı “Söylemezsem Olmaz”da pek hoş olmayan bir üslupla eleştirilmişti. Neyse ki, ünlü oyuncu susup oturmak yerine Seren Serengil ve Bircan Bali’ye efsane bir ayar verdi!

Bu ayar videosuyla dikkati üzerine çeken Esra Dermancıoğlu, Instagram hesabında paylaştığı uçuk kaçık videoların sayısını artırdı. Eski takipçileri onun ne kadar çılgın olduğunu biliyordu. Şimdi herkes öğrendi! Ünlü oyuncu, esprileri ve taklit yeteneğiyle herkesi gülmekten kırıp geçiriyor. Genellikle fettan ve tehlikeli rollerde izlediğimiz Esra Dermancıoğlu, bir komedi projesinde oynasa ne iyi olur!

Ama ünlü oyuncu için işler her zaman yolunda gitmiyor. Malum, şakanın sonu her zaman güzel bitmiyor!

1 Nisan’ı Es Geçmedi

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu kadar esprili biri, 1 Nisan’ı görmezden gelemezdi elbette! Test sonuçlarının geldiğini ve artık hayvansal beslenemeyeceğini söyleyen ünlü oyuncu, artık vegan besleneceğini söyledi. Vegan beslenmek için “gezen bitkiler” olan bir çiftliğe taşınacağını söyledikten sonra da “1 Nisaaaan” diyerek şaka yaptığını söyledi.

Ama bu video başını derde soktu! Veganlarla daha önce de problem yaşayan Esra Dermancıoğlu’nun videosuna çok sayıda eleştirel yorum yapıldı . Ünlü oyuncunun cevabı da espriyle değil, sitemle doldu!

“Sizin yüzünüzden sigarayı bırakamadım”

Esra Dermancıoğlu

Ünlü oyuncu, tatsız yorumlar yüzünden sigarayı bırakamadığını söyledi. “Tanınıyorsan bedeli bu” diyenlere de “Sevdiğim işten niye bedel ödüyorum?” diyerek sitem etti. Eğlenmek için çektiği bir videonun altına enteresan yorumlar yapan veganlara “Birbirinizi de rezil ediyorsunuz. Eskiden böyle değildi” diyen ünlü oyuncu, “Neden et yiyorum diye acı çekmemi istiyorsunuz?” diye sordu. Yaptığı şakaları beğenmeyenleri de ayrıca eleştirdi!

Ama ana hedeflerinden biri de magazincilerdi!

“Niye kısmetimi kapatıyorsunuz”

Esra Dermancıoğlu Murat Balcı

Bazı magazincilerin de insanları karaladığını söyleyen ünlü oyuncu, bugün yine “Murat Balcı’yla aşk yaşıyor” haberlerine uyandığını söyledi. Oysa, öyle bir şey yokmuş. “Neden kısmetimizi kapatıyorsunuz?” diye soran Esra Dermancıoğlu, böyle giderse sigarayı hiç bırakamayacak gibi görünüyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz