Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı’nın Nişanlısı Meedo’nun Gerçek Yüzü, Banu Alkan’dan Serenay Sarıkaya Çıkışı!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

12 Haziran 2021

Dedikodu Kazanı: Şeyma Subaşı’nın Nişanlısı Meedo’nun Gerçek Yüzü, Banu Alkan’dan Serenay Sarıkaya Çıkışı!

Magazin dünyasında bugün de sular durulmadı. Bakalım 12 Haziran Cumartesi günü neler olmuş, hep beraber inceleyelim!

1. Aleyna Tilki’nin Olaylı Dansı!

Her adımıyla olay olan güzel şarkıcı Aleyna Tilki, bugün roman havası oynarken çektiği bir videoyu Instagram hesabında paylaştı. Bu arada detaylar için:

2. Banu Alkan VS Serenay Sarıkaya!

Cenk Eren, Serenay Sarıkaya’yı Banu Alkan’a benzetince ortalık karıştı; “Öncelikle Cenk Eren’e geçmiş olsun dileklerimi gönderiyorum sanırım göz problemi var. Resimdeki bayanı tanımıyorum. Oyunculuğu hakkında yorum yapamam. Afrodit olmak için maalesef ki akademik güzel bir yüze ve efsanevi vücut kıvrımlarına sahip olması gerekiyor üzgünüm.” Bu arada detaylar için:

3. Meedo Enişte Hakkında Ortaya Yeni İddialar Atıldı!

blank

Şeyma Subaşı’nın zengin sevgilisi Meedo hakkındaki iddiaların ardı arkası kesilmiyor! Mısırlı ünlü gazeteci Amer Fouad, Günaydın’dan Sonat Bahar’a çarpıcı açıklamalar yaptı; “Milyarder olduğu iddia edilen Mohammed Alsaloussi’nin Mısır kaynaklı haberlerde adı bile geçmiyor. Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da ‘ünlü bir televizyoncunun eski karısıyla evlenen Mısırlı’ şeklinde. Adam Mısır için bir bilinmeyen. Mısır’ın en zengin sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan! Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, adı bile geçmiyor. Zaten Mısır’ın zengin listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo’nunki değil. Mısır’da bir şeyhin oğlu olduğu yazılmış. Bu da yanlış. Mısır’da şeyh sadece din adamlarına deniyor. Araplar gibi Mısırlı zenginlere şeyh denmiyor. Babasının ismini de araştırdım ona dair de bir şey bulamadım. Ben yıllarca Mısır’da yaşamış bir gazeteci olarak bu kişinin ismini hiç duymadım. Amerika’da yaşadığı söyleniyor ama zengin bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın mutlaka bilirdik. Fotoğraflardan zengin biri gibi duruyor ama milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı belli, topu topu 20 kadar. Onların arasında da yok! Mısır’da adından söz edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç duymadım.”

4. Şarkıcı Gülay Vasiyetini Hazırladığını Söyledi!

blank

51 yaşında 3. kez kansere yakalanan şarkıcı Gülay Sezer, ameliyata girmeden önce vasiyetini hazırladığını söyledi; “Sevenlerim korkmasın, üzülmesin. Kanser konusunda bayağı deneyimliyim. Bu üçüncü kanserim. İki sene önce de çoklu organ yetmezliğini atlatmıştım. Henüz dokuz canımı tamamlamadım. Beş canım daha var. Sevenlerim dua etsinler benim için. Artık bir vasiyet hazırlayayım yani. Her ihtimale karşı. Bir şey olacağından değil ama bulunsun. Olmasını istediğim şeyler var. Oldukları zaman ilk seninle paylaşacağım.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz