Pandemiyi Kafasında Bitirmiş! Canlı Yayında Konuklardan Uzak Duran Esra Erol Partide Sosyal Mesafeyi Hiçe Saydı

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Pandemiyi Kafasında Bitirmiş! Canlı Yayında Konuklardan Uzak Duran Esra Erol Partide Sosyal Mesafeyi Hiçe Saydı

Ekranların gülen yüzü Esra Erol, sosyal medya paylaşımlarıyla içimizi ısıtmaya devam ediyor. Yoğun iş hayatına sahip olan güzel sunucu hafta sonunu ailesine ayırdı. Paylaştığı görüntüler ise sosyal medyada tepki çekti.

esra erol

Türkiye’nin en sevilen ve en çok izlenen isimlerinden Esra Erol, özel hayatı ile gündemden düşmüyor. İzdivaç programlarıyla hayatımıza giren güzel sunucu Fox Tv, Star Tv, atv gibi kanallarda oldukça izlenen programlar yaptıktan sonra evlilik programlarının yasaklanmasıyla artık bambaşka bir formatta karşımıza çıkmaya başladı. Zorlu bir iş hayatı olan ve programında birbirinden garip ve absürt olaylara ışık tutan güzel sunucu, işten kalan zamanlarını ise huzurlu ve mutlu ailesine ayırıyor. Ailesi ile keyifli hallerini sık sık paylaşan ünlü isimden tepki çeken bir paylaşım geldi.

Programda Tedbirli Davranıyor Ama…

blank

Ünlü sunucu hafta sonunu ailesi ile geçirdi. Yeğeninin doğum günü partisine katılan Esra Erol, ailesi ile çekildiği fotoğrafları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Epey kalabalık bir partide olan güzel sunucuya çok geçmeden tepki gelmeye başladı. Programında sosyal mesafeye oldukça dikkat eden Esra Erol’un pandemi zamanı kalabalık bir partiye gitmesi büyük olay oldu.

Havva Balıkçı’nın Sonunda Yüzü Güldü

esra erol

Atv’nin fenomen programı Esra Erol’da’nın önceki bölümünde tüm stüdyo Havva Balıkçı’nın mutluluğuna tanık oldu. Havva Balıkçı, eşi Ayhan Yılmaz kendisi ve iki çocuklarını terk edince Esra Erol’dan yardım istemişti. Eşinin kendisinden yaşça büyük bir kadınla kaçtığını söyleyen Havva Balıkçı’nın yardımına Esra Erol koştu. Güzel sunucu, Havva Balıkçı ve çocuklarına yeni bir ev hazırlayarak canlı yayında sürpriz yaptı. Bu sürpriz karşısında çok duygulanan Havva Balıkçı “Sen beni cehennemden alıp cennete koydun. Allah senden razı olsun” diyerek Esra Erol’a teşekkür etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz