Erkan Petekkaya Acun Ilıcalı Polemiği Sonrası Müziğe Yöneldi! Yoksa Kırmızı Oda’daki Rolü Sıkıntıya mı Girdi?

Aleyna

Haberler

12 Haziran 2021

Erkan Petekkaya Acun Ilıcalı Polemiği Sonrası Müziğe Yöneldi! Yoksa Kırmızı Oda’daki Rolü Sıkıntıya mı Girdi?

Son günlerdir söylemleriyle magazin gündeminden düşmeyen Erkan Petekkaya’dan dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ünlü oyuncu, bu sefer şarkı söylemek için kameraların karşısına geçti.

erkan petekkaya

Türkiye’nin en beğenilen erkek oyuncularından biri olan Erkan Petekkaya sosyal medya paylaşımlarıyla olay yaratmaya devam ediyor. Beyaz Gelincik, Sessiz Fırtına, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Paramparça, Kayıtdışı, Vurgun gibi önemli projelerde izlediğimiz ünlü oyuncu bir süredir Tv8’in fenomen dizisi Kırmızı Oda’da fırtınalar estiriyordu. Hatta Sadi karakterine hayat veren Petekkaya’nın performansı o kadar beğenilmişti ki ünlü oyuncu planlanandan çok daha bölümde yer aldı.

Acun Ilıcalı’dan Erkan Petekkaya’ya Yanıt Gecikmedi

Geçtiğimiz günlerde hatırlarsanız Erkan Petekkaya’dan oldukça tepki çeken bir paylaşım gelmişti. Ünlü oyuncu, tv8 ekranında yayınlanan ödül töreninde Kerimcan Durmaz’a ödül verilmesine çok sinirlenmiş, Acun Ilıcalı’ya “Kanalınızda olmaktan utanıyorum” diyerek tepki göstermişti. Uçak tuvaletinde uygunsuz video çektiği için Kerimcan Durmaz’a tepki gösteren Petekkaya, ardından paylaşımını kaldırarak üslubunun yanlış olduğunu dile getirip özür dilemişti.

erkan petekkaya-acun ılıcalı-kerimcan durmaz

Bu yaşanılanlardan sonra tüm gözler Acun Ilıcalı’ya döndü tabii. Acun Ilıcalı, Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu ve Ayşe Yüksel’in ailesi hakkında konuşurken Erkan Petekkaya ilgili de yorum yaptı. Ilıcalı “Twitter dediğin konu, iki gün evvel bizde dizi yapan adam bana küfretti. Gülüp geçiyorum ben bunlara” dedi.

Ünlü Oyuncudan Dikkat Çeken Düet

Paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Erkan Petekkaya’dan yepyeni bir video geldi. Oyunculuktaki yeteneği kadar sesinin güzelliği ile de bilinen Petekkaya, kameraların karşısına bu kez de şarkı söylemek için geçti. Pandemim Music ile düet yapan ünlü oyuncu, Bon Jovi ve İbrahim Tatlıses’in şarkılarının birbirine katarak eğlenceli bir şarkı seslendirdi. Bir saat içinde binlerce görüntülenme alan ünlü isme hayranlarından övgü dolu mesajlar yağdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz