Fox TV’nin Fenomen Dizisi Yasak Elma Dizisi Dünyaya Açılıyor! Meksika ve Panama’da da Yayınlanacak

Seda Ergin

FOX

6 Ocak 2021

Fox TV’nin Fenomen Dizisi Yasak Elma Dizisi Dünyaya Açılıyor! Meksika ve Panama’da da Yayınlanacak

Fox TV’nin sevilen dizisi Yasak Elma, bu yıl 4. sezonuyla ekranlarda yerini aldı. Dizinin hayran kitlesi bir hayli geniş. Öyle ki her hafta reyting sıralamasında ilk 3 arasında yer almayı başarıyor. Dizinin oyuncu kadrosu ise oldukça başarılı. Her ne kadar son sezon dizide yaprak dökümü yaşansa da dizinin başarısı bundan hiç etkilenmedi.

Geçtiğimiz sezonda dizide Eda Ece, Talat Bulut, Nesrin Cavadzade, Şevval Sam, Buse Buçe, Doğaç Yıldız gibi isimler başrolü canlandırıyordu. Halit karakterine can veren Talat Bulut’un diziden çıkmasıyla dizide taşlar yerinden oynamıştı. Talat Bulut’un ardından Buse Buçe, Doğaç Yıldız ve Barış kılıç da diziye veda eden isimler arasında yer almıştı. Nesrin Cavadzade’nin sevgilisi Gökhan Alkan da ayrılık serüvenine son dahil olan kişi olmuştu.

Dizide hazin bir yaprak dökümünden sonra yeni oyuncular performanslarını sergilemeye başladı. Yasak Elma’ya “Çağatay” karakteriyle Berk Oktay dahil oldu. Böylece dizinin seyri tamamen değişti.

Sürpriz Bir İsim Daha geliyor!

Yasak Elma dizisi yeni oyuncularıyla beğenilerek izlenmeye devam ediyor. Talat Bulut’un diziden ayrılması seyirciyi bir hayli üzmüştü. Ardından, başarılı oyuncunun tekrar diziye dahil olacağı konuşuldu. Ama ne yazık ki Talat Bulut bu haberleri yalanladı.

Yasak Elma hayranlarına yeni bir müjde var! Dün yayınlanan haberlere göre; diziye sürpriz bir isim daha katılıyor. Öyle Bir Geçer Zaman Ki, Kiraz Mevsimi, Kuzgun gibi dizilerde oynayan Nilperi Şahinkaya, Yasak Elma dizisinin yeni kötü ismi olacak.

Nilperi Şahinkaya, şimdiye kadar canlandırdığı kötü karakterlerle ekranlarda oldukça fazla sevilmişti. Şimdi de hünerlerini Yasak Elma’da gösterecek.

Dünyaya Açılıyor! Kemerleri Bağlayın

Yasak Elma, tüm Türkiye’nin hayranlıkla izlediği, entrikası, gizemli hayatları, sırları bol bir dizi. Bu haliyle dünyada da dikkat çekmiş olsa gerek! Sevilen dizi, Meksika ve Panama’da da yayınlanmaya başlayacak. Bakalım dünya Yıldız, Ender, Şahika üçlüsünü nasıl bulacak!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz