Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Bu Pazar Arda’yla Omuz Omuza’da Hünerlerini Sergiliyor: “…çok hamaratım!”

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen Bu Pazar Arda’yla Omuz Omuza’da Hünerlerini Sergiliyor: “…çok hamaratım!”

Son yılların parlayan yıldızı Melis Sezen, Sadakatsiz dizisinde Derin karakterine can veriyor. Başarılı oyuncu dizide oyunculuk hünerlerini sergilerken bir de Arda’yla Omuz Omuza’da mutfak hünerlerini sergileyecek!

Kötü Karakteri Oynamayı Çok Seviyor!

Melis Sezen, Sadakatsiz de de tıpkı ilk işi olan Hayat Bazen Tatlıdır’daki gibi kötü bir karaktere hayat veriyor. Genç oyuncu henüz 24 yaşında ama şimdiye kadar birçok filmde de oynadı. Haliyle kötü karakterleri fazlaca deneyimleme fırsatı yakaladı. O da bu karaktere bürünmeyi çok seviyormuş.

Melis Sezen’e Gelen İlginç Yorumlar!

Melis Sezen, kötü karakteri oynamayı seviyor ama izleyenlerden de bu konuyla ilgili ilginç yorumlar alıyor! “Aşırı Ünlülerle Kısa Sohbet” programına katılan Melis Sezen, bu konudan dert yandı.

“Derin kötü diye Melis’i de kötü sanıyorlar.” sözleriyle üzgünlüğünü ifade ederken aldığı yorumlardan bahsetti. Melis Sezen’e “Neden böyle yapıyorsun?” gibi yorumlar yağıyormuş.

Arda’yla Omuz Omuza’da Melis Sezen Etkisi!

Arda Türkmen, uzun bir süre Arda’nın Mutfağı olarak bildiğimiz sevilen programıyla ekranlardaydı. Ardından programın ismmi Arda’yla Omuz Omuza olarak değişti. Konsept ise aynı! Yine marifetli eller, yine nefis tarifler, yine renkli konuklar…

Arda’yla Omuz Omuza’nın bu haftaki konuğu ise başarılı oyunculuğuyla son zamanlarda ününe ün katan oyuncu Melis Sezen! Oyunculuk hünerlerini tüm hayranlarına sergileyen Melis Sezen’in mutfakla arası pek de iyi değilmiş. Bunu duyan Arda Türkmen de “O zaman devrim niteliğinde bir bölüm olacak!” sözleriyle iddiasını konuşturuyor.

Arda Türkmen, Melis Sezen’e bu bölümden sonra mutfaktan çıkamayacaksın mı demek istiyor? Biz fragmanı izleyince çok heyecanlandık. Arda’yla Omuz Omuza bu Pazar saatler 13:00’da Kanal D’de!

Melis Sezen de Instagram hesabından bu renkli programın duyurusunu yapıyor. “Bu Pazar çok hamaratım.” sözleriyle minik bir iddia da gösteriyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz