Şeyma Subaşı’na “Fairy Tale” Yaşatan Yeni Sevgilisi: Mısırlı Milyarder mi, Adriana Lima’nın Eski Kocası mı?

Aleyna

Haberler

6 Ocak 2021

Şeyma Subaşı’na “Fairy Tale” Yaşatan Yeni Sevgilisi: Mısırlı Milyarder mi, Adriana Lima’nın Eski Kocası mı?

Aylardır Türkiye’ye ayak basmayan Şeyma Subaşı, iyice Miami’ye yerleşmiş gibi duruyor. Geçtiğimiz aylarda Şeyma Subaşı’nın Miami’den ev satın aldığı konuşulan konulardan biriydi. Bu hafta ise en çok konuşulan konu Şeyma Subaşı’nın yeni sevgilisi oldu!

Herkes Yeni Sevgililerinde Çok Mutlu!

Eski eşi Acun Ilıcalı’nın geçen günlerde Hürriyet’e verdiği röportajlardan birinde sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya’dan bahsetmesi üzerine; Şeyma Subaşı ertesi gün “no nazar, Şeyma’s fairy tale” açıklamasıyla birlikte olduğu kişiyle fotoğraf paylaşmıştı. Hatta aynı günün devamında beraber dans ettikleri bir videoyu yayınlamış ve üzerine İngilizce olarak “Sadece senin için” yazmayı ihmal etmemişti.

Kim Bu Gizemli Kişi?

Şeyma Subaşı, biriyle birlikte olduğunu açıkladı, ancak kiminle birlikte olduğunu açıklamadı. Bu durumda gönüllü paparaziler bu kişinin kim olduğunu bulmak için hummalı bir arayışa girdi.

blank

Ortaya atılan isimlerden biri Mısırlı bir iş adamı ve yatırımcı olan, Mohammed Al Saloussi oldu! Dünyanın en zenginlerinden olan milyarder Mohammed Al Saloussi’nin Şeyma Subaşı’nın eski eşi Acun Ilıcalı’dan çok daha varlıklı olduğu biliniyor! Şeyma Subaşı’nın takipçileri neredeyse bu kişinin Mısırlı Mohammed Al Saloussi olduğundan oldukça emin.

Yoksa Adriana Lima’nın Eski Kocası mı?

Şeyma Subaşı’nın birlikte olduğu kişi hakkında ortaya atılan tek iddia bu değil. Bir başka iddia da ünlü magazinci Bilal Özcan’dan geldi.

Bilal Özcan’ın haberine göre Şeyma Subaşı, Adriana Lima’nın ayrıldığı eşi ile birlikte! Dünyanın en ünlü ve en güzel kadınlarından olan Adriana Lima’nın eski eşi ve iki çocuğunun babası olan Marko Jaric ile Şeyma Subaşı yeni bir aşka yelken açmış! Şeyma Subaşı’nın Miami’de yaşayan Marko Jaric yüzünden Miami’ye taşındığını da söylentiler arasında.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz