Adından Sıkça Söz Ettiren Duygu Özaslan Bu Kez de Aşkıyla Herkesi Loveladı: “Seninle karantina!”

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

Adından Sıkça Söz Ettiren Duygu Özaslan Bu Kez de Aşkıyla Herkesi Loveladı: “Seninle karantina!”

Youtube kanalıyla fenomen olan Duygu Özaslan yaptığı paylaşımlarla her zamanki gibi gündemde. Fenomenin sözlediği bir söz bile çok konuşulurken paylaştığı aşk fotoğrafları nasıl konuşulmasın.

Kilo Takıntıları Bitmiyor!

Yaz aylarından bu yana hep manşetlerde gördüğümüz bir isimdi Duygu Özaslan. Önceki yıllarda asla unutamadığımız “Sunny side up” başlığıyla gündeme gelmişti. Hiç unutabilir miyiz? Sonrasında da kilosu ve yaptığı montajlarl konuşulmuştu.

Shop yapıyormuş haberleri hızla yayıldı. O da içini döken tweetler serisi paylaştı. Bunu da detaylı olarak anlatmıştık.

Sonrasında da kendini aklamak için mi bilinmez hep kilosunu belli eden pozlar paylaştı Duygu Özaslan. Takipçileri de “Tamam kilo verdin anladık!” isyanlarında bulundu hatta.

Çiçeği Burnunda Aşkı

Kilo takıntılarından sonra aşkıyla adını duyurmayı başardı fenomen Duygu.

Yine yaz aylarında yeni bir aşka yelken açtığını duyurmuştu takipçilerine. Sevgilisi de basketbolcu Can Maxim Mutaf’tı. Tanıyor musunuz bilmem!

Duygu ÖZaslan sevgilisi ile de fotoğraf paylaşmaktan hiç çekinmedi. Bu fotoğraflar da düşman çatlatıyordu adeta! Mutluluğunu bu kadar dışa vurma Duygu sonra çok konuşuyorlar hakkında!

Lovelandık!

Hafta sonu sokağa çıkma yasağında sevgilisiyle birlikte kalmış Duygu Özaslan. Öyle ki bunu da paylaşmadan durmadı.

Paylaştığı fotoğrafında “Seninle karantina.” diye bir not da vardı. Halinden memnun olan çift aşk dolu pozlar vererek herkesi mest etti.

Duygu’nun hayranları da bu aşka seviniyor olsa gerek herkes yorumlara güzel dileklerini yazdı.

Hatta merak edip posttaki etikete bakanlar da olmuştu. Ama maalesef Duygu Özaslan posta sevgilisini etiketlemedi. Üzerindeki kıyafetin sayfasını etiketledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz