Berrak Tüzünataç Sevgilisi Ali Yörenç’i “Harcadı”! İşte Ünlü Oyuncunun İlk Reels Denemesi

Aleyna

Haberler

7 Aralık 2020

Berrak Tüzünataç Sevgilisi Ali Yörenç’i “Harcadı”! İşte Ünlü Oyuncunun İlk Reels Denemesi

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç sosyal medyadaki “deneylerine” sevgilisi Ali Yörenç’i kurban etti. Tüzünataç’ın ilk reels denemesi takipçilerini çok güldürdü.

Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç sosyal medyayı en etkili kullanan isimlerin başında geliyor. Özellikle Instagram için özel videolar bile hazırlayan Tüzünataç, paylaşımlarıyla takipçilerine hem mesaj veriyor hem de kahkahaya boğuyor. Tüzünataç’ın bu seferki sosyal medya deneyinin ise bir kurbanı vardı; sevgilisi Ali Yörenç!

“Ali’yi harcadım”

Berrak Tüzünataç ve Ali Yörenç

Berrak Tüzünataç, Instagram’da paylaştığı reels denemesinde açıkça “Ali’yi harcadım” demekten çekinmedi. İşte Berrak Tüzünataç’ın gözünden Ali Yörenç’in en komik anları!

Ali Yörenç’in aylardır çektiği videolarından komik kesitler yayınlayan Berrak Tüzünataç takipçilerini gülmekten kırdı geçirdi!

Akıllara Magazincilerle Olan Kavgası Geldi!

Berrak Tüzünataç’ın paylaşımında Ali Yörenç’in yaza ait görüntüleri de vardı. Bu da akıllara geçen yazın meşhur “Berrak Tüzünataç vs. magazinciler” kavgasını getirdi. Berrak Tüzünataç’ın Ali Yörenç’le sevgili olmaya başladığını ilginç bir yöntemle haber yapmaya karar veren magazincilerin hayli başı ağrımıştı!

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç’ın yakın arkadaşı ve oyuncu Dolunay Soysert’in eski sevgilisi Ali Yörenç’le beraber olduğunu yazan magazin sayfaları, Tüzünataç’ın “vukuatlarını” da haberde geçirmeyi ihmal etmedi! Bir önceki sevgilisi Berk Suyabatmaz’ın da bir başka yakın arkadaşı Burcu Esmersoy’un eski eşi olduğu hatırlatılınca Tüzünataç çileden çıktı!

Berrak Tüzünataç

Berrak Tüzünataç, daha öncesinde Burcu Esmersoy’la arkadaş olmadıklarını söylemişti. Bu kez de Dolunay Soysert’le ilgili bir yalan haberin üzerine aynı duruma düşünce adeta ateş püskürdü! Instagram’dan “Kariyerim, ilişkilerim ve sevdiklerim siz üstünde tepinin diye yok” diyerek sert açıklamalar yapan Tüzünataç, o günden beri Ali Yörenç’le olan ilişkisini gözlerden uzak ve sessiz sakin bir şekilde sürdürüyor.

Umarız, çift artık böyle dedikodularla değil beraber eğlenecekleri nice videolarla haber olur!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz