Hande Erçel’in Röportaj Fotoğraflarını Sevdiyseniz Bir de Videoyu İzleyin! İşte 1 Milyon İzlenmeyi Geçen Video…

Dilek

Haberler

7 Aralık 2020

Hande Erçel’in Röportaj Fotoğraflarını Sevdiyseniz Bir de Videoyu İzleyin! İşte 1 Milyon İzlenmeyi Geçen Video…

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in fotoğraflarını beğenmeyen yok. Dergi pozlarına hayran kaldıysanız bir de ekibin kurguladığı olağanüstü videoyu izleyin!

Ünlü oyuncu Hande Erçel, bu sezon FOX’un romantik komedi yapımı “Sen Çal Kapımı” dizisinde Kerem Bürsin ile başrolü paylaşıyor. Reklam anlaşmaları ve Instagram’da 17 milyon takipçiye ulaşan ilk Türk oyuncu olması gibi özellikleri de hanesine yazınca Erçel, tabir-i caizse “altın çağ” yaşamaya başladı. Hal böyle olunca dergilerde de sürekli Erçel’in birbirinden güzel pozlarını görmeye başladık.

Hiç Böyle Görmediniz!

Hande Erçel

Son zamanlarda dergi kapaklarında sık sık rastladığımız Hande Erçel, aralık ayı için de MAG dergisinin kapağına konuk oldu. Dergi camiasının en yaratıcı ekiplerinden biriyle bir araya gelen Hande Erçel, daha önce hiç çekmediği ve kendisinden pek beklenmeyen pozlar verdi!

Hande Erçel, derginin aralık sayısının çıkmasının ardından siyahlar içinde verdiği pozları takipçileriyle de paylaştı. Ünlü oyuncunun MAG dergisi için verdiği pozlar anında 2 milyonun üzerinde beğeniye ulaştı! Hayranlarının binlerce yoruma boğduğu fotoğraflar ve dergi kapağı gerçekten de mükemmel!

Bir de Videoyu Görün!

Hande Erçel

Ancak Hande Erçel’in hayranlarına sürprizi sadece bu alışılmadık pozlar değildi! MAG dergisi ekibi sadece fotoğraf çekiminde değil kamera arkasında da ustalığını konuşturdu. Dergi ekibi, genelde basit bir video ya da soru-cevap olarak yansıtılan kamera arkası videoları yerine Instagram’a uygun bir kısa film çekmeyi tercih etti. Kısa filmin de gerçekten hakkını verdiler!

Hande Erçel’in hayranları sadece iki saat için de videoya on binlerce yorum yaptı ve video 1.5 milyona yakın bir izlenme oranı yakaladı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz