Efsane Kadro Geri Döndü! Murat Yıldırım Aziz Dizisinde Suskunlar’daki Hangi Rol Arkadaşıyla Tekrar Bir Arada?

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Efsane Kadro Geri Döndü! Murat Yıldırım Aziz Dizisinde Suskunlar’daki Hangi Rol Arkadaşıyla Tekrar Bir Arada?

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, son olarak Show TV’nin sevilen dizisi “Ramo” ile ekrana geldi. Ara vermeden yeni bir diziyle anlaşan ünlü oyuncunun, efsane dizi “Suskunlar”daki bir rol arkadaşıyla tekrar oynayacağı söylendi!

Murat Yıldırım

Star oyuncu Murat Yıldırım, hayli başarılı bir öğrencilik hayatı geçirdikten sonra mühendislik okumak için İstanbul’a geldi. Ama okulundaki tiyatro kulübüyle haşır neşir olmaya başlayınca bütün mühendislik planları rafa kalktı! Oyunculuk yapabilmek için bütün kapıları zorlayan Murat Yıldırım, figürandan hallice rollerle sektöre adım attıktan sonra yurt dışında da bir stara dönüşen neredeyse tek isim oldu. “Asi” ile başlayan önlenemez yükselişi “Aşk ve Ceza” ile katmerlendi. Ama onu bambaşka bir noktaya taşıyan proje, bir dönemin efsanesi “Suskunlar” oldu.

“Suskunlar” Dönüm Noktası Oldu

Murat Yıldırım Aslı Enver

“Suskunlar”, çocuk yaşta hapse düşen ve korkunç olaylar yaşayan arkadaşların yıllar sonra verdiği intikam mücadelesini anlatıyordu. Çocuk mahkumların yaşadıklarına dikkat çeken ve aksiyon yönüyle izleyiciyi çarpan “Suskunlar” o kadar sevildi ki, ABD’ye bile uyarlandı! Bu diziyle birlikte starlığını perçinleyen Murat Yıldırım, son olarak sevilen dizi “Ramo”da başrol oynadı. Bu sezon final yapan “Ramo”nun ardından “Aziz” dizisini kabul eden ünlü oyuncunun hayranlarına bir de sürprizi var!

Yeniden Bir Aradalar

Suskunlar

“Suskunlar” dizisinin esas beşlisini oluşturan çocukluk arkadaşlarını Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkaya, Tugay Mercan ve Güven Murat Akpınar oynuyordu. Diğerleri az çok kendini kanıtlamış isimler olarak diziye başlasa da, Güven Murat Akpınar şöhretini bu diziye borçlu. O zamanlar role seçilmek için elinden gelen her şeyi yapan ve ret cevaplarını kabullenmeyen oyuncunun bir bildiği vardı demek ki!

Güven Murat Akpınar

“Suskunlar” sayesinde kariyerlerinde uçuşa geçen Murat Yıldırım ve Güven Murat Akpınar, yeni sezondaki “Aziz” dizisi için tekrar bir araya geliyor. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre, usta yönetmen Zeynep Günay Tan’ın tasarladığı projenin diğer oyuncuları ise Meral Çetinkaya, Fırat Tanış, Füsun Demirel ve Ahmet Mümtaz Taylan. Başroldeki iki kadın oyuncu ise hala netleşmedi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz