Bin Pişman Oldu: MasterChef’in Sempatik Şefi Danilo Zanna Öyle Bir Şey Yaptı ki Özür Dilemek Zorunda Kaldı!

Aleyna

Haberler

13 Temmuz 2021

Bin Pişman Oldu: MasterChef’in Sempatik Şefi Danilo Zanna Öyle Bir Şey Yaptı ki Özür Dilemek Zorunda Kaldı!

Fenomen yarışma “MasterChef”in İtalyan şefi Danilo Zanna, gece boyunca öyle bir tantana yaptı ki pişman oldu. Sabah bütün komşularından özür dilemek zorunda hisseden ünlü şef, pişmanlığını takipçileriyle paylaştı.

Danilo Zanna

TV8’in ve Exxen’in sevilen yarışması “MasterChef”, iki sezondur çok renkli bir kişiliği ağırlıyor. Programa renk katan bu eğlenceli kişilik elbette İtalyan şef Danilo Zanna! Esprileri, hazırcevaplığı ve kırık Türkçesiyle programın ratinglerini zıplatan Danilo Zanna, ilerleyen sezonlarda da programın değişmez jüri üyesi olacak gibi görünüyor. Danilo Zanna’yla ilgili en ilginç şey de Türkçeyi bir türlü tam kıvıramaması çünkü buraya program ya da iş için gelen birisi değil. O bir “yabancı damat”!

Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek

Dünya mutfaklarını öğrenmek için çıktığı macerada yolu Türkiye’ye de düşen Danilo Zanna, Tuğçe Demirbilek’le tanışınca her şeyin değiştiğini söylüyor. Evlenip Türkiye’ye yerleşen çift yıllardır burada yaşasa da Danilo Zanna’nın dil sorununa kesin çözüm bulunamıyor! Eşinin İtalya’ya taşınmak istemesine ve yaşadığı zorluklara rağmen Türkiye’yi tercih eden ünlü şef, yine de memleketiyle bağını koparmıyor. Bunu en net biçimde dün gece yaşadığı coşkuyla gördük!

Kendinden Geçti

Danilo Zanna

Dün gece İtalya-İngiltere maçıyla sonlanan EURO 2020, olağanüstü derecede heyecanlı anlara sahne oldu. Normal süresi içinde berabere biten maçta takımlar uzatmalarda da eşitliği bozamadı. Hal böyle olunca, işler penaltılara kaldı. Adrenalin dolu anlara sahne olan penaltı atışlarının galibi 3-2’lik skorla İtalya oldu. Danilo Zanna bu sonucu görünce o kadar çok sevindi ki özel bir mesajla bu anları yayınladı.

Herkes için zor bir yıl oldu ama bildiğiniz gibi özellikle bu pandemiden ciddi şekilde etkilenen İtalya oldu.
Babamla hep milli takım maçlarını izledik ve eminim o da dün gece havuza güzel bir dalış yaparak bizimle kutlamıştır
” diyen Danilo Zanna, sevincini abartılı yaşadığının farkına varıp pişman oldu.

Özür Dileme Turu

Geç kalktığını söyleyen ve hayli “dağıtmış” görünen Danilo Zanna, “İlk yapmam gereken, gidip bütün komşulardan özür dileyeceğim. Çünkü çok bağırdım gece. Bu story’yi izlerseniz kusura bakmayın” diyerek komşularından özür diledi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz