Böyle Bir Aşk Görmediniz! Seren Serengil Sevgilisinin Doğum Gününde İlan-ı Aşk Yapmaya Doyamadı!

Aleyna

Haberler

6 Kasım 2021

Böyle Bir Aşk Görmediniz! Seren Serengil Sevgilisinin Doğum Gününde İlan-ı Aşk Yapmaya Doyamadı!

Seren Serengil, Türk magazin gündeminin en sansasyonel isimlerinden biri. İş hayatında epeyce yoğun bir dönemden geçen ve hem program yorumculuğu hem de butik işletmeciliği yapan Seren Serengil aynı zamanda aşk hayatında da epeyce mutlu. 2 yılı aşkın bir süredir erkek arkadaşı Tohma ile aşk yaşayan Seren Serengil, geçtiğimiz dakikalarda erkek arkadaşının doğum gününü öyle bir kutladı ki hayatının aşkını bulduğunu bir kez daha herkese göstermiş oldu. İşte sizi epeyce şaşırtacak o paylaşım!

Çok Bereketli Bir Dönem Yaşıyor!

Seren Serengil, gündüz kuşağı programlarının en sevilen isimlerinden biri. Şimdilerde Türk televizyonlarının en sevilen magazin programlarından biri olan Söylemezsem Olmaz’da Bircan Bali ve Deniz Akkaya ile yorumculuk yapan ünlü sanatçı, aynı zamanda kendi ismini taşıyan bir giyim butiği açtı. Nişantaşı’ndaki bu butiğine neredeyse her gün giden Seren Serengil, sattığı ürünlerinin fiyatlarıyla dünya markalarına rakip olmayı hedefliyor. Kendi markasının mankenliğini de yapan Seren Serengil, ürünlerinin fotoğrafını sık sık paylaşıyor.

İş hayatında böylesine yoğun ve böylesine mutlu olan Seren Serengil, aynı mutluluğu aşk hayatında da yaşıyor. Bu zamana kadar başından pek çok ilişki geçen fakat hayatının aşkını bir türlü bulamayan Seren Serengil, nihayet hayatının aşkını bulmuşa benziyor. 2 yıldan uzun bir süredir sevgilisi Tohma ile birlikte olan Seren Serengil; geçtiğimiz dakikalarda aşkını haykırdığı, oldukça duygusal bir paylaşımda bulundu. İşte olay olan doğum günü kutlaması!

”İlacım!”

Sevgilisinin doğum gününü bu paylaşım ile kutlayan Seren Serengil’in açıklamada yazmış olduğu aşk nameleri ise görenleri epeyce duygulandırdı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz