Exxen’e Yeni Projeler Eklenmeye Devam Ediyor: Yeni Komedi Dizisi Vahşi Şeyler Bizi Oldukça Güldürecek!

Aleyna

Haberler

24 Aralık 2020

Exxen’e Yeni Projeler Eklenmeye Devam Ediyor: Yeni Komedi Dizisi Vahşi Şeyler Bizi Oldukça Güldürecek!

Bir hafta sonra yeni yılla birlikte yayın hayatına başlayacak Exxen’de her gün yeni projeler açıklanmaya devam ediyor; Şimdiye kadar 15’ten fazla projesi açıklanan Exxen’de her gün birbirinden farklı konseptlerde yarışmaların, dizilerin ve programların Exxen’de yayınlanacağını görüyoruz. Bu dizilerden biri de, Vahşi Şeyler isimli bir dizi!

Bu hızla giderse Exxen’in yayına başlayacağı 1 Ocak tarihine kadar 40-50 civarı program tanıtılmış olacak! Anlaşılan Acun Ilıcalı, YouTube ve Netflix’in zirvedeki halini sarsmak için oldukça inat etmiş. Zaten dün de Gökhan Çınar’ın sunduğu Katarsis programının da Youtube’dan Exxen’e transfer olmasının ardından Exxen için “Ücretli Youtube Olmaya Geliyor” demiştik. Haberin detayları için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz:

Vahşi Şeyler!

Exxen’in iddialı yapımların biri de Vahşi Şeyler isimli bir dizi, başrollerinde olan oyuncular ise bu dizinin iddialı olduğunun en büyük kanıtı niteliğinde: Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Hazal Türesan, Aytaç Uşun.

Vahşi Şeyler dizisinin konusu ise komedi, aksiyon ve aşk üçgeninde gerçekleşiyor. Böyle güzel bir kadrodan, şahane bir dizi bekliyoruz!

Ayak Tenis

Ayak tenisi, geçtiğimiz Survivor sezonunda oldukça sevilen oyunlardan biriydi. Bunu fark eden Acun Ilıcalı, ünlü sporcuları kadrosuna katarak; spor severlere yeni bir seyir keyfi yaşatmaya hazırlanıyor. Semih Şentürk, Tuncay Şanlı, Albert Riera, Ayhan Akman, Pascal Nouma, Ahmet Dursun, Yattara ve Hami Mandıralı’nın birbirleriyle yapacakları kapışmaları dört gözle bekliyoruz!

Yetiş Zeynep!

Exxen’de yayınlanacak bir başka dizi de “Yetiş Zeynep” olacak. Başrollerinde Aslı Bekiroğlu ve ünlü şarkıcı Keremcem’in oynayacağı Yetiş Zeynep dizisinde Keremcem 6 çocuklu bir iş adamını, Aslı Bekiroğlu ise bu 6 çocuğa bakması gereken bir üniversite öğrencisini canlandıracak. Vine fenomeni olan Aslı Bekiroğlu farklı projelerde yer alarak oyunculuk yeteneğini kanıtladı. Yetiş Zeynep dizisinde oynayacağı karakteri şimdiden merak ediyorum!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz