Bensu Soral ve Kubilay Aka’lı Cam Tavanlar Büyük Umutlarla Başlamıştı! Sosyal Medyada Öyle Yorumlar Geldi ki…

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Bensu Soral ve Kubilay Aka’lı Cam Tavanlar Büyük Umutlarla Başlamıştı! Sosyal Medyada Öyle Yorumlar Geldi ki…

Hepimizin merakla beklediği Cam Tavanlar’ın ilk bölümü nihayet yayınlandı. Ojo Pictures imzalı yapım, Show Tv ekranlarında izlenme rekorları kırdı.

Kadın-erkek arasındaki şartların eşitsizliğine dikkat çeken dizinin ilk bölümü oldukça beğenildi. Youtube’a yüklenen ilk bölüm videosuna izleyiciler tarafından birçok yorum yapıldı.

Cam Tavanlar’ın Konusu Nedir?

blank

Leyla, kendi kurduğu restoranlar zincirinin CEO’sudur. Bulunduğu konuma tırnakları ile kazıyarak gelen Leyla, hakettiği yerde olabilme arzusuyla canını dişine takark çalışmaktadır. Restoranlar zincirinin yurt dışına açılma hamleleri esnasında restoranda çıkan bir yangın Leyla’yı zor durumda bırakır. Henüz bu aksilikle başetmenin yolunu bulamamışken, eş CEO olarak adeta tepeden inen Cem ile sıkı bir rekabetin içine düşen Leyla’nın hayatı tamamıyla değişecektir.

Cam Tavanlar Çok Beğenildi

blank

Başrollerini Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın paylaştığı Cam Tavanlar, konusu ile izleyicilere umut aşıladı. Bensu Soral tarafından canlandırılan Leyla karakterinin çizdiği ‘kendi ayakları üzerinde durabilen kadın’ portresi izleyiciler tarafından çok beğenildi. Son zamanlarda ekrana gelen dizilerde, kadınlara ‘para avcısı’ rolünün yapışmasından sıkılan seyirci, Cam Tavanlar sayesinde yepyeni bir ufka yelken açtı.

İlk Bölüme Yorumlar Yağdı

blank

İzleyenler o düşüncelerini ” Ya şaka gibi adamların yurt dışına açılmasını sağlayacak, dahi bir CEO’nun sırf kadın diye elin ‘kıroyum emme para’ bende diyen hırtoları tarafından maruz bırakıldığı saçmalıklara bak ! Senarist bu güzelim dizi bir milat olsun koca bulmayı mutlak başarı ve beraat olarak gösteren vizyonsuz dizilere çevirme şu işi, aşk da olsun ama cılkı çıkmasın çok rica ediyorum. O barzoların hepsi Leyla’nın önünde ceket iliklemek zorunda kalsın’ şeklinde yorumlarla paylaştı.

blank

Ayrıca Kubilay Aka’yı Çukur’da canlandırdığı Celasun karakteri ile özdeşleştiren izleyiciler, Cem rolünü henüz kabul edemedi. Seyircinin görülşeri “Kubilay Aka hangi rolde oynarsa oynasın, o aklımın bir köşesinde hep değişik isimli çocuk Celasun olarak kalacak”, “Ben Kubilay’ı hep Celasun olarak görüyorum. Bir tuhaf oldum bu dizide görünce, sürekli kendi kendime soruyorum ‘bu Celasun ne yapıyor burda bu sirkette diye'” şeklinde yorumlara yansıdı.

Reytingi Bol Olsun!

blank

İlk bölümü oldukça iyi tepkiler alan dizi ile ilgili seyircinin tek bir isteği var; senaryonun mevcut çizgisinden çıkıp, aşk adı altında saçma sapan şeylerin yaşandığı bir dizi haline gelmemesi. Umuyoruz ki Cam Tavanlar hep bu düzlemde ilerler ve reytingi bol olur.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz