Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’un Yeni Projesi Belli Oldu! Seyircileri Heyecanlandıran Gelişme

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk’un Yeni Projesi Belli Oldu! Seyircileri Heyecanlandıran Gelişme

Tam da sezon finaline girer girmez Caner Cindoruk’tan gelen yeni haber herkesi şoka uğrattı. Sadakatsiz dizisinde Volkan karakterine hayat veren başarılı oyuncunun yeni projesi belli oldu. İşte Caner Cindoruk’la ilgili Sadakatsiz izleyicilerini heyecanlandıran gelişme!

Herkes Tatilde Ama Volkan!

Kanal D’nin sevilen ve geçtiğimiz hafta sezon finaline giren dizilerinden Sadakatsiz dizisi bu sezonun en ilgi çeken ve beğenilen dizilerinden birisi oldu. Yapımcılığını Medyapım / Mednova’nın yürüttüğü dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor. Senaryosu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk’a ait olan dizinin başrollerinde ise Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk yer alıyor. Dizi sezon finaline girer girmez tüm ekip haklı olarak teker teker dinlenmeye ve tatile çekildi. Ama dizinin Volkan’ı Caner Cindoruk’tan yer aldığı yeni projeden bir haber geldi.

Mavi Düşleri Kaybetmemek Lazım

Caner Cindoruk çok yakında izleyicilerle buluşacak olan bir belgeselin tanıtım çekimleri ile yeniden gündeme geldi. YouTube’da Link Bio’da yayınlanacak olan ve merakla beklenen Adana Demirspor Yıkıla Yıkıla belgeselinin bir bölümünde yer alan Caner Cindoruk Adana Demirspor’a ilişkin duygularını anlatıyor. Çok inandıklarını ve çok ağladıklarını açıklayan başarılı sanatçı takıma ilişkin hislerini anlatırken herkesi duygulandırmayı başarıyor. Hala inançlıyız diyen Caner Cindoruk “Mavi düşleri kaybetmemeliyiz” diyerek takımın en önemli sloganı ile cümlesini tamamladı.

Bir Serçe Yapım Projesi

Adana Demirspor Yıkıla Yıkıla belgeselinin yapımcısı Mustafa Uçar. Belgeselin yönetmenliğini Serdar Çetinkaya üstlenirken proje tasarım ise Melik Turan Ocaklı’ya ait. Bir Serçe Yapım projesi olan belgesel çok yakında Adana Demirspor tutkunları ve meraklılarının karşısında olmaya hazırlanıyor. Belgeselde Caner Cindoruk gibi ünlü kişilerin yanı sıra takıma kendisini vermiş sıradan insanların da hikayelerine, anılarına yer veriliyor. Daha şimdiden merakla beklenen Adana Demirspor Yıkıla Yıkıla projesinin büyük bir izlenme rakamı yakalayacağı şimdiden belli desek yanlış olmayacak gibi görünüyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz