Hazal Kaya’nın Hayal Kırıklığı: Instagram’a Büyük Umutlarla Yüklediği Fotoğraf Onu Yarı Yolda Bıraktı!

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Hazal Kaya’nın Hayal Kırıklığı: Instagram’a Büyük Umutlarla Yüklediği Fotoğraf Onu Yarı Yolda Bıraktı!

Güzel oyuncu Hazal Kaya, bugünlerde yeni projesi ve eşi Ali Atay’la evliliğinden dolayı adından sık sık söz ettiriyor! Özellikle de çiftimizin oğlu Fikret’in Ali Atay’la neredeyse ikiz gibi benzemesi hem Hazal Kaya’nın yakın arkadaşları hem de sosyal medya kullanıcılarının dikkatinden kaçmıyor. Ancak bu duruma Hazal Kaya birazcık üzülüyor! Bugün ise güzel oyuncunun paylaştığı fotoğraftan sonra gelen yorumlar yine Hazal Kaya’yı hayal kırıklığına uğrattı.

Karı-Koca Dijitaldeler!

Bildiğiniz gibi Hazal Kaya bugünlerde Netflix’in yeni dizisi “Pera Palas” için saçını değiştirerek; yıllar sonra karşımıza farklı bir imajla çıktı. Uzun yıllardır koyu renk saçına alıştığımız Hazal Kaya’nın bu değişimi ilk başlarda garip gelmiş olsa da; güzel oyuncunun güzelliği sayesinde yeni saç rengine de çabucak alışıverdik.

blank

Televizyon dizileri yerine dijitale yönelen oyunculardan olan Hazal Kaya, Netflix’in yeni dizisinde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Son zamanlarda özellikle de Koronavirüs pandemisinin ardından dijital platformlara yapılan yatırım bir hayli arttı. Netflix ve Amazon gibi dünya devleri Türkiye pazarı için çalışmalarını hızlandırırken; Acun Ilıcalı da Exxen ile dijitale “merhaba” dedi!

Hazal Kaya ve Ali Atay

Hazal Kaya’nın Hayal Kırıklığı!

900 milyon TL yatırım ile yayın hayatına start veren Exxen’in içinde birçok farklı dizi ve program bulunuyor. Ancak Acun Ilıcalı’nın Exxen’i hayal kırıklığı olmaya başlayınca ünlü yapımcı elini taşın altına koydu ve milyonlarca kişinin severek takip ettiği Leyla ile Mecnun’u aynı kadro ile yeniden çekmeye başladı. Tabii oyuncu kadrosunun demirbaşlarından biri de Ali Atay!

Onur Ünlü’nün yönetmenliğiyle çekimlere başlayan Leyla ile Mecnun setinden de ilk fotoğraf dün geldi. Ancak setten fotoğraf yükleyen tek kişi Onur Ünlü değildi. Ali Atay ve Hazal Kaya da oğulları Fikret’le birlikte setten fotoğraf paylaşmayı ihmal etmedi. Fikret ve Ali Atay’ın benzerliği sosyal medyada bomba etkisi yaratırken; Hazal Kaya, Ali Atay’a benzediğini ve bu yüzden de dolaylı olarak Fikret’in kendisine benzediğini iddia etti. Ancak güzel oyuncunun Instagram takipçileri onunla aynı fikirde değildi…

blank

Pek çok kişi Hazal Kaya’nın fotoğrafının altında yorum yaparak güzel oyuncuyu hayal kırıklığına uğrattı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz