Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın Başrollerini Canlandırdığı Cam Tavanlardan Kötü Haber Geldi: Reyting Savaşında…

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2021

Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın Başrollerini Canlandırdığı Cam Tavanlardan Kötü Haber Geldi: Reyting Savaşında…

“Yaz dizileri” diye tabir ettiğimiz diziler kendşlşene kendilerine has seyirci kitleleri ile yollarına emin adımlarla devam ediyor. Ancak TV100’den Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı Cam Tavanlar, yayınlandığı ilk günden itibaren düşük reytingler aldığı için 8. Bölümle ekranlara veda etmeye hazırlanıyormuş!

Büyük Umutlarla Başlamıştı!

Seyircilerden bir türlü istediği reytingi alamayan Cam Tavanlar, farklı konusu ve ilgi çekici oyuncu kadrosuna rağmen ekranlarda tutunmayı başaramadı. Son dönemin parlayan yıldızlarından Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrolde olması bile diziyi kurtarmaya yetmedi. Hal böyle olunca Show TV de Cam Tavanlar’ın fişini çekti.

blank

Aslında Show TV, geçtiğimiz dizi sezonunda da tüm dizilerini bitirdi ve yeni sezon için güçlü bir giriş yapacağının sinyallerini verdi. Show TV’nin ilk hamlesi ise Cam Tavanlar oldu. Yaz dizilerinde güçlü kadın görmeye alışık olmasak da, Cam Tavanlar bu klişeyi yıkmaya geldi! Bensu Soral’ın canlandırdığı Leyla karakteri, diğer yaz dizilerindeki kadın karakterlerden çok farklı.

Show TV’den Şok Karar!

blank

Bildiğiniz gibi yaz dizilerinde genellikle, sakar genç stajyer ve zengin patron oğlunun aşk hikayeleri farklı varyasyonlarla anlatılır. Ancak Cam Tavanlar, bu yaz dizisi klişesini yıkmaya çalışarak Bensu Soral’ın canlandırdığı karakteri sakar stajyer değil de güçlü bir iş kadını olarak konumlandırmışlar. Leyla’nın iş hayatında ayrımcılığa maruz kalmasının ardından kendi ayakları üzerinde durma çabasının işlendiği Cam Tavanlar, malesef Ada Masalı, Baht Oyunu, Aşk Mantık İntikam gibi diğer yaz dizilerinin çok çok altında kaldı. Hal böyle olunca Show TV de Bensu Soral ve Kubilay Aka’nın başrollerini paylaştığı Cam Tavanlar’ı bitirme kararı aldı. Yaz dizilerinden ilk fire geldi. Bakalım Eylül ayına kadar diğer dizilerin akıbeti ne olacak? Bekleyip göreceğiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz