Nesrin Cavadzade’nin Helvasını Kavuran Ekip Toplandı! Bakalım Eda Ece Yasak Elma’dan Bu Sefer Kimi Gönderecek?

Aleyna

Haberler

18 Temmuz 2021

Nesrin Cavadzade’nin Helvasını Kavuran Ekip Toplandı! Bakalım Eda Ece Yasak Elma’dan Bu Sefer Kimi Gönderecek?

Nesrin Cavadazade’nin Yasak Elma’dan ayrılışı tam bir skandal olmuştu. Şok eden ayrılıkta Eda Ece’nin de parmağı olduğu iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Eda Ece’nin son paylaşımı, Yasak Elma’nın bir kayıp daha vereceğine dair endişe yarattı.

Nesrin Cavadzade Yasak Elma’dan Böyle Ayrılmıştı!

Yasak Elma’nın finalinden hemen önce şok etkisi yaratan bir ayrılık haberi yayıldı. Nesrin Cavadzade sosyal medya hesabında, dizide hayat verdiği Şahika karakterinin cenazesini paylaşarak ayrılık haberlerini doğruladı. Diziyi izleyen herkes, çok sevdikleri Şahika karakterinin bitişine üzülürken bir yandan da ayrılığın sebebi merak edildi.

blank

Çok geçmeden başarılı oyuncu Nesrin Cavadzade’nin diziden neden ayrıldığı konusunda şok eden bir iddia gündeme geldi. O iddiaya göre, Yasak Elma’nın yönetmeni Murat Öztürk rahatsızlanınca yerine geçici olarak eski yönetmen Neslihan Yeşilyurt geldi. Eda Ece ile Neslihan Yeşilyurt’un arası oldukça iyiydi.

blank

Hal böyle olunca güzel oyuncu Eda Ece, o gün çekimi olmamasına rağmen Neslihan Yeşilyurt’u görmek için sete geldi. Yeşilyurt yerini yardımcı yönetmene bırakarak Eda Ece ile koyu bir sohbete daldı. Bu yüzden Nesrin Cavadzade’nin çekimleri aksayınca da olanlar oldu.

blank

Nesrin Cavadzade üşüdü ve “İşi bitirip öyle sohbet etseydiniz.” şeklinde yönetmene çıkıştı. Bu sözlerden sonra Cavadzade il Neslihan Yeşilyurt arasında tartışma başladı. Olay büyüyünce Nesrin Cavadzade seti terketti ve telefonlara da cevap vermedi. Bu tartışma yapımcının kulağına gidince de Nesrin Cavadzade’nin fişi çekildi ve Şahika’ya apar topar bir cenaze sahnesi yazıldı.

Yasak Elma’dan İhraç Çetesi Yine Toplandı!

blank

Bu iddialardan sonra Eda Ece’nin sosyal medya hesabında patlaştığı bir fotoğraf yine akılları karıştırdı. Dizide 13. bölüme kadar yer alan İrem Kahyaoğlu, adı olaylı anılan yönetmen Neslihan Yeşilyurt ve Eda Ece ile bir araya geldi ve o anları sosyal medya hesabında “Çete toplantısı” notu ile paylaştı.

blank

Eda Ece’nin aynı fotoğrafı aynı not ile kendi hesabında paylaşması ise akıllara “Çete bu sefer hangi Yasak Elma oyuncusunun fişini çekecek?” sorusunu getirdi. Dileriz ki bu buluşma Yasak Elma’da yeni bir ayrılık haberine sebep olmaz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz