Bensu Soral’den Burcu Biricik’e… Sıradan Kişilerle Evlenen Ünlü İsimlerin Bilinmeyen Eşlerini İlk Kez Göreceksiniz

Aleyna

Haberler

30 Temmuz 2021

Bensu Soral’den Burcu Biricik’e… Sıradan Kişilerle Evlenen Ünlü İsimlerin Bilinmeyen Eşlerini İlk Kez Göreceksiniz

Tarkan ve Dilek Pınar

tarkan-dilek pınar

Mega Star Tarkan şüphesiz eş seçimiyle hepimizi en çok şaşırtan isimlerden biri oldu. Hayranı Dilek Pınar ile gözlerden uzak huzurlu bir yuva kuran ünlü şarkıcı güzel kızları ile mutluluğunu ikiye katladı. Ünü ülke sınırlarını aşan Tarkan şimdilerde baba olmanın tadını çıkarıyor.

Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz

sarp apak-bengisu uzunöz

Avrupa Yakası’nda ikonikleşen Tanrıverdi rolü ile hepimizin kalbinde taht kuran ünlü oyuncu Sarp Apak, Türkiye’nin en başarılı oyuncularından biri. O zamanlar sempatik tavrı ve yakışıklılığı ile bir dönem genç kızların sevgilisi olan Apak magazin gündeminde çok fazla ilişkileri ile konuşulmadı taa ki eşi ile tanışana kadar. Twitter’da tesadüfen mentionlaşmaya başlayan Sarp Apak ve Bengisu Uzunöz’ün internet ortamındaki arkadaşlık ilişkisi kısa sürede aşka dönüştü. Sarp Apak bir röportajında Uzunöz’ü görür görmez beraber yaşlanacaklarını anladığını dile getiriyor.

Burcu Biricik ve Emre Yetkin

burcu biricik-emre yetkin

Camdaki Kız ile fırtınalar estiren güzel oyuncu Burcu Biricik de gönlünü ünlüler camiası dışından birine kaptırmış. Reklamcı Emre Yetkin ile bir süredir mutlu bir evliliği olan Biricik eşi ile bir arkadaş ortamında tanıştığını dile getiriyor. İki yıl sonra tesadüf eseri tekrar karşılaşan ikili bir daha da ayrılmamış.

İbrahim Çelikkol ve Mihre Mutlu

ibrahim çelikkol-mihre mutlu

Doğduğun Ev Kaderindir’in yakışıklısı İbrahim Çelikkol, en popüler olduğu dönemde evlenme kararı alarak herkesi şaşırtmıştı. Eşi ile karşılaştığı anı dönüm noktası olarak dile getiren Çelikkol, güzel eşi Mihre Mutlu’ya sırılsıklam aşık olduğunu söylemeden geçemiyor.

Murat Yıldırım ve Iman Elbani

murat yıldırım-iman elbani

Ramo ile hepimizi kendine hayran bırakan Murat Yıldırım Fas güzellik kraliçesi Iman Elbani ile aşkı buldu. Aslında ülkesinde çok ünlü olmasına rağmen Türkiye’de pek fazla tanınmayan Elbani ile Yıldırım tesadüfen Londra’da bir araya gelince ateş bacayı sarıyor. Türk ve Fas kültürlerinin harmanlandığı bir düğün ile dünyaevine giren ünlü çiftimiz magazin dünyasının en gözde çiftlerinden.

Barış Falay ve Esra Ronabar

barış falay-esra ronabar

Menajerimi Ara’daki performansı ile çok konuşulan Barış Falay evli mutlu ve çocuklu olan isimlerden. Eşi Esra Ronabar’ı görür görmez aşık olduğunu dile getiren Falay, oynadığı bir tiyatroya eşinin izleyici olarak geldiğini ve o şekilde tanıştıklarını söyledi. Oyundan önce Ronabar’ı gördüğünü ve aşık olduğunu söyleyen ünlü oyuncunun Rüzgar isimli bir oğlu da var.

Bensu Soral ve Hakan Baş

bensu soral-hakan baş

4 senedir girişimci ve iş insanı Hakan Baş ile evli olan Bensu Soral’de aradığı aşkı ünlüler camiasında bulamayanlardan. Hakan Baş, ünlü ismi Tatlı Küçük Yalancılar’da görünce çok beğeniyor ve hediye gönderiyor. Bensu Soral hediye için teşekkür edince de ikili konuşmaya başlıyor. Bensu Soral ilk başta pek ikna olmasa da Hakan Baş uzun süre peşinden koşunca yelkenleri suya indirmiş.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz